Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valaki tud segiteni? Tudom...

Valaki tud segiteni? Tudom hogy nem nagy ügy de fontos!

Figyelt kérdés
9.osztályos vagyok és a házim az hogy irjak levelet magamrol. Hogyan kezdjem? Ez az első házim a középiskolában és félek hátha elrontom. Nem szeretnék rossz benyomást. Létszi segitsetek.

2014. szept. 11. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Kezd egy távoli ponttól, pl. Miskolcon élek a szüleimmel, majd egyre bensőségesebb legyen. van otthon 3 kutyánk, 2 testvérem van, szeretek kirándulni, kedvenc zeném xy, őszinte embernek tartom magam.

Sziasztok Niki vagyok, most kezdtem a középiskolát. Már nagyon vártam, hogy végre gimibe járhassak. Sajnálom, hogy a régi osztályommal mind különböző iskolába mentünk, de sok osztálytársammal tartjuk a kapcsolatot. A nyáron többször elmentünk együtt moziba. Nagyon szeretek zenét hallgatni. Kedvencem a xy. Még csak néhány hete járok ide, de nagyon jó, hogy már most van egy-két barátom. A tanárok nagyon jó fejek, bár jóval többet követelnek mint az általános iskolában. Tetszik, hogy itt már nem kis gyerekként kezelnek, ha nem felnőttként.

2014. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Másiknév válasza:
Ne írd azt, hogy létszi!
2014. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!