Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen sorozatokat néztek?

Milyen sorozatokat néztek?

Figyelt kérdés
Főleg lányok kommentjeit várom, mert épp valamilyen könnyed, csajos sorozatot keresek.

2014. szept. 13. 09:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Trónok harca, American Horror Story, Vámpírnaplók, The Originals, The Big Bang Theory, Pretty Little Liars, Kínos, 2 Broke Girls.

Amiket már befejeztem, és vége is van: Így jártam anyátokkal, Dr. House, Carrie naplója, Gossip Girl

Amit csajosnak mondanék, az a Kínos, Pretty Little Liars, Carrie naplója, Gossip Girl, 2 Broke Girls.

2014. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket nézem: Pretty Little Liars, Agymenők, Carrie naplója, My Mad Fat Diary. De ha csajos sorozatra éhezel, ezek közül leginkább a Carrie naplója az :)
2014. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket nézem jelenleg: Trónok harca, Teen Wolf, American Horror Story, Walking Dead, The Originals, 2 Broke Girls

A csajosak közül a Gossip Girlt, Carrie Diariest és One Three Hillt, Kínost tudnám ajánlani.:)

2014. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha könnyed csajosat akarsz, akkor szerintem a Kínos az nagyon jó, én is nézem. Gossip girl sem rossz, bár abból még nem láttam az összeset.

De amúgy imádom az Odaátot, az Így jártam anyátokkalt és a Skinst, Trónok harcát.

2014. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Glee
2014. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Castle, Zöld Íjász,
2014. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Avatar: Thel legend of Aang, Victorious, How I met your mother?, Big time rush, Akward, The legend of Kora, iCarly (mindegyiket eredeti nyelven. Sokkal élvezhetőbb.)
2014. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
Kínos, Faking it , Young and Hungry , 2 Broke Girls , Modern család , V mint Viktória , ICarly , Sam és Cat , Austin és Ally
2014. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

17L vagyok és nagggyon szeretem a sorozatokat :)


Amiket jelenleg nézek:

Pretty Little Liars (mióta le van szinkronizálva, azóta elég sokan nézik, de ha jót akarsz magadnak, akkor kíméld meg magad a szinkrontól, és nézd felirattal. szerintem borzasztó a szinkron, igaz, én már nagyon régóta nézem a sorozatot. a jelenlegiek közül a kedvencem amúgy)

Switched at Birth (néha kicsit unalmas, de azért jó)

Awkward (kicsit gagyi, de én attól még nagyon szeretem)

Glee (szintén elég gagyi, főleg az eleje. emiatt abba is akartam hagyni még az első pár rész után, de valamiért rávettem magam, és továbbnéztem. nem rossz, ha szereted az ilyen éneklős sorozatokat-filmeket)

Finding Carter (nem rég kezdődött, még csak a 11. résznél jár. jó sorozat szerintem, jó az alapötlet, csak rondák a színészek :D és a 10.részt nagyon elqrták szerintem)


Amiket már befejeztem:

Desperate Housewives (legeslegjobb)

Gossip Girl (másik legeslegjobb)

90210 (csajos, szerintem jó. az egyik főszereplő irtó szexi :)

Skins (nem éppen csajos, de nagyon jó szerintem)

The Lying Game (szerettem, de nagyon rosszul "fejezték be")

Suburgatory (az elején ütősebb volt)

How I Met Your Mother (nagyooon jó)

The Carrie diaries (tetszett)

Ravenswood (nem a legjobb, de inkább a PLL miatt néztem, hogy tudjam Caleb miért lesz olyan amilyen, mikor visszamegy)


Amikbe csak néha belenézek/belenéztem:

Gilmore Girls

Dr. House

Friends (bár asszem ezt végignéztem)

Ghost Whisperer

Two and a half men

The big bang theory

2014. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Kihagytam a jelenlegiek közül a Young&Hungry-t. Ez is gagyi egy kicsit, de élvezhető.

2014. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!