Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor engednéd el lányodat...

Mikor engednéd el lányodat bulizni?

Figyelt kérdés
17 éves, egy másik városba szeretne elmenni barátaival.

2014. szept. 15. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi tapasztalatok? Volt már bulizni? Időben hazaért? Milyen állapotban?

A másik városból hogyan tudna hazajönni? Csak reggel? Vagy bármikor, amikor megunja? Ismered a barátaid?

2014. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
5%
Én biztosan nem engedném el egy másik városba bulizni. Bár nem tudom, szerencsére nekem nincs ilyen problémám. Ő ijedten hallgatja a bulik rémhíreit, nem is volt soha még csak kocsmában sem. Inkább otthon tanul és rajzol. Most lesz 18 éves.
2014. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem járt bulizni eddig, de megbízható. A barátait is ismerem semmi probléma sincs velük.
2014. szept. 15. 20:16
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha nincs megoldva, hogy hogyan jut haza, akkor nem engedném el.

Felnőttként sem megyek olyan helyre, ahonnan nem tudok bármikor haza menni.

2014. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném, ha tudom, kivel van. Én is jártam 17 évesen más városba bulizni, tudtam, hogy vagy az utolsó vagy az első vonattal tudok hazamenni.
2014. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
elengedném. ha kocsival mennek és megbízható a söfőr és ismerem akkor úgy is ok. ha meg nemtud hogyan hazajutni akkor apuka elmenne érte. persze diszkréten pár sarokkal arébb venné fel
2014. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Gyerekként írok, bocsi :) Szüleim sem tudnának mást írni.


14 (és fél:D) évesen voltam először bulizni, másik városban (20 km) bulizni pedig 15 évesen voltam először.

Igen, sokak szerint korai, de nem csináltam semmi hülyeséget, és azóta sem voltam ennél messzebb bulizni. :)


17L

2014. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Annyira bírom ezt az ostoba sztereotípiát, komolyan mondom, az emberi ostobaság jobban nevettet, mint bármelyik komédia.

Elárulom, ha egy lány bulizni megy, akkor nem az történik, hogy hülyére issza magát és lefekszik a fél diszkóval, aztán összehányja a világot, majd kidől egy árokban. Nagyszerű, akik ezt hiszik, azok elmondhatják magukról, hogy a filmeken kívül máshonnan nem tudnak tájékozódni, mert ez rohadtul de nem így van. Amit az ennyi idős lányok a buli alatt értenek az annyi, hogy pár másik csajjal beülnek valami helyre beszélgetni, általában tipikus csajos témákról az átlagnál kicsit felszabadultabban, talán táncolnak meg koktéloznak, nem pedig húzóra isszák a töményet és fetrengenek a parketten. Hazafelé általában taxiznak, vagy csapatban mennek, egyedül nem igazán, nem ostobák, tudják, hogy egy ilyen célpont a játszótéri szatírok meg a túlfűtött 30as pasik kedvenc célpontja. Jó lenne kinőni ebből az ostoba berögzülésből, ez körülbelül olyan, mint amikor a fiúkról hiszik azt, hogy felisszák a komplett kocsmát és fejen állva okádnak, ha elmennek valahova.

2014. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 16 voltam mikor először mentem bulizni barátnőmmel, ráadásul falusi vagyok és a város ahová mentünk 50km-re volt a falumtól.Meg volt beszélve, hogy mikor és hogy megyünk haza nem történt semmi borzalmas dolog soha pedig évekig jártunk így. Egyetértek az előző válaszolóval. 23 éves vagyok és szerintem egy normális ember maradtam a hétvégi bulik ellenére is sőt. Rengeteg hülye helyzetet megtanultam kezelni, rengeteg vicces emlékem maradt. Ha normális emberekkel van akkor szerintem simán elengedheted.
2014. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

17 évesen én már a világ másik végére jártam nyaralni a barátnőimmel (Ausztrália)...

De persze, hogyha nincs ehhez szokva, akkor azért más.


Én elengedném.

2014. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!