Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszlányok vagy 15-20 év...

Kamaszlányok vagy 15-20 év körüliek, felettiek van még aki hallgatja az alábbi műfajok közül valamelyiket: régi rock zenék, blues, esetleg, jazz? Vagy olvassa az alábbi szerzők műveket J. D. Salinger, F. Scott Fitzgerald, Sylvia Plath?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 23:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Régi rock zenét hallgatok. Illetve Salinger Zabhegyezőjét olvastam, a többi egyelőre csak tervben van.

Nem tudom, hogy a kérdésnek mi a célja, de biztos, hogy vannak ilyen korúak, akiknek hasonló az ízlése. :)

2014. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kérdés célja csupán annyi, hogy ugyan elmúltam már rég kamasz de kíváncsi vagyok ma mi érdekli őket. Van-e még igény az igényes élőzenére és a szépirodalomra vagy mindent elöntött a nyilvánvalóan igazán fantasztikus mainstream kultúra?
2014. szept. 16. 23:21
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem hallgatok se regi eockot, se jazzt, se blues-t, altalaban modern alternativ egyutteseket hallgatok.

Salingert, Fitzgeraldot olvastam mar, Sylvia Plath-ot a netem sajnos sehol sem talaltam, pedig nagyon kivancsi lennek a muveire. :(

2014. szept. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lányom 15 éves lesz lassan, imádja az Ossiant, a Pokolgépet.
2014. szept. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

És ismét egy "fújmaigeneráció" típusú kérdés. Aki nem hallgat rockot és nem szeret olvasni, az már lenézendő? Akkor én nagyon elfajzott lehetek, ha a szerzők közül többnek most látom először a nevét :(( Sőt, nem szeretem a rockzenét (pár kivétellel) :((

Máglyára mindenkivel, aki azt hallgat, amit szeret, ha éppenséggel az a valami nem a fent említettek közé tartozik, hanem állítólag "mainstream" (na nem mintha nem lettek volna ezek is régen "mainstream"-ek)


19/F

2014. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy lányoknak szól a kérdés. De a lényeg ugyanaz

(5. vagyok)

2014. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
utolsó válaszoló meg hobbiból feljárkál ide felháborodni és kiforgatni a kérdező szavait :D csak hogy válaszoljak is, olvastam már mindhárom szerzőtől és szeretem a régi rockzenét, ugyanakkor -kedves utolsó felháborodott fiatalember- a barátaim 80%-a nem, sőt, hevesen kapálóznak ellenük, ettől függetlenül rendes srácok és remekül megvagyunk, senki sem akarta még máglyán megégetni őket. persze lehet meg akarták volna, ha ők is mindenen háborognának :D 18/L
2014. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Nincs itt semmilyen háborgás (én csupán nevetek rajta), csak mostanság divatba jött, hogy egyesek szeretik elhitetni másokkal, hogy ők többek, amiért régebbi zenét hallgatnak, és lenézően beszélnek az ő szerintük igénytelennek tartott zenéket hallgatókról ;)

Lehet, hogy a kérdezőre vagy rád ez nem jellemző, de azért a 2. hsz-ben is van bőven irónia ;)

(egyébként ugyanez elmondható azokra is, akik többnek hiszik magukat, mert szeretnek olvasni)

2014. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szeretem ezeket a műfajokat, bár nem hallgatom olyan sokszor őket, és az előadókat se nagyon ismerem. Én inkább a modernebb rock zenét és a komoly zenét preferálom. A szépirodalomért pedig odavagyok. :)

15/l

2014. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én hallgatok régebbi, és újabb zenéket is, de a szobám, meg a haverjaim is olyanok, mintha a 70-es években lennénk:D (A teljesség igénye nélkül persze.)


Bakeliten ezek pörögnek: AC/DC, Deep Purple, Rolling Stones, Bob Marley, The Beatles, John Lennon, Oasis, Black Sabbath, Iron Maiden, Michael Jackson, Queen... Szóval a nagyon nagyok.


Aztán hallgatok még Kafkazt, 30Y, Ivan & The Parazol, Kaukázus, Akkezdet, Punnany (főleg az első számok közül), Elefánt, Quimby, HS7...


Salingertől csak a Zabhegyezőt olvastam. Fitzgeraldtól meg A Nagy Gatsbyt. (milyen jók a filmadaptációk, ilyen könyvek akadnak az ember kezébe.)


De könyvek terén inkább 1984, Állatfarm, ilyesmiket olvasok... Dosztojevszkij...


Aztán úgy ennyi, én igazából leszarom ki mit hallgat eszik piál minden, minden közegben elvagyok:)


16/F

2014. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!