Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért híres Salinger az író?...

Miért híres Salinger az író? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A szókincsem tetű írja a mi nagy művészünk, Ilyet én is tudok írni akár két perc alatt is. Szlengben van megírva, amit bármikor megcsinálok én is. Mi értelme van ma az irodalomnak? Annyi élettapasztalata van mindenkinek irodalom nélkül is, hogy tudjon az élet dolgairól gondolkodni.
2014. febr. 27. 02:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért van szlengben, mert egy 16 éves fiú meséli az élettörténetét. Nem lenne túl hiteles, ha egy 16 éves gyerek irodalmi stílusban beszélne.

A Zabhegyező egy jó könyv, persze nem a világirodalom csúcsa, de te ezekkel a szellemi kvalitásokkal büdös életben nem tudnál írni még csak hasonlót sem, hiába beszéled a szlenget.

Mellesleg más könyvei is vannak Salingernek, azok nem szlengben íródtak, megnyugodhatsz.

2014. febr. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Honnan ismered ilyen jól az én szellemi kvalitásaimat?
2014. febr. 27. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Te egy épkézláb novellát nem tudnál összehozni a felületes agyaddal. Ha nem érted a modernt, menj vissza addig, hogy már ne jelentsen kihívást az olvasottak megértése, aztán hajrá!

Ha kitartó vagy, még az átlagember szintjét is elérheted.

2014. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!