Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van még itt rajtam kívül...

Van még itt rajtam kívül olyan aki nem jár bulizni esténként/nem mozdul ki?

Figyelt kérdés

szinte minden este itthon vagyok hétvégén is.és csak gépezek,filmet nézek,olvasok. amit végül is unok, csak nincs hová meg kivel mennem.


ti hogy vagytok ezzel ?



2014. szept. 20. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2014. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azért nem járok bulizni, mert nincs kivel, nincs hova, hanem azért, mert nem szeretnék.
2014. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont, mint a kettes. 16/l
2014. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok hogy nem is szeretek őrülteket bulizni hétvégenként, meg nincs is kivel.:) Szívesebben ülök itthon egy jó könyvvel vagy sorozattal, minthogy rossz társaságban töltsem az időm. Szintén 16/L
2014. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha lenne pénzem biztos járnék minden pénteken haverokkal a városba, így csak 2-3 hetente tudunk elmenni.

17/f

2014. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Én szívesen mennék, de nincs kivel. 2 barátnőm közül az egyik nem akar jönni és nem is engedik, a másik meg még túl fiatal. :/

16/L

2014. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokáig én is így voltam vele, egy évig aktív voltam, bár addigis, és mostis lenne kivel mennem, csak nem megyek.


Én zenét hallgatok, cigarettázok, olvasok esténként. Iszok egy laza kávét esetleg, filmezek... Ilyesmi, nyugisan elvagyok magammal, ennyi jár nekem, hogy magamra fordítsam... Akikkel bulizni jártam úgy se nagyon voltak barátok, max haverok. Ráadásul mondhatni nekem sincs hová, mert ahova mennénk ki nem állhatom...


17/F

2014. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
huuu, hát én olyan 14-17 éves koromig minden péntek-szombat haverok, buli, piálás, cigi, baromkodások, nyáron meg minden nap éjfélig, éjjel 1-2-ig kint lógtunk, most már visszafogtam magam, 12.-ben készülni kell érettségire, többen is komolyan veszik, én még nem annyira, de most se vagyok Otthonülős, csak kevesebbet mozdulok ki, rövidebb ideig... mondjuk mennék ám, csak valahogy változnak a dolgok
2014. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
17 múltam
2014. szept. 22. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!