Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy 16 évesen...

Mit csináljak, hogy 16 évesen elengedjenek néha esténként egy kicsit a barátaimmal?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és mindig max 9ig engednek el. Elég nehéz mert a szüleim 50évesek és máshogy fogják fel a dolgokat. Nekem meg nagyon rossz, hogy minden ismerősöm szórakozik, bulizik én meg minden este itthon ülök. Sehogy se lehet velük megbeszélni, hogy legyenek egy kicsit engedékenyebbek mert mindig veszekedés a vége. Értelmes válaszokat szeretnék kérni://
2012. aug. 3. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Értelmes válaszon gondolom támogatót értesz.

Az nem lehetséges, hogy ők azért ilyenek, mert többet tapasztaltak, s nem azért mert más korban voltak fiatalok?

2012. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%

1. Attól függ, hogy mit jelent neked a bulizás? Ivás? Hangosan kiabálva bandázni az utcán?


2. Fogadd el, hogy az 50 éves szüleid már jóval bölcsebbek, mint te 16 évesen, gyakran van nekik igazuk, még akkor is, ha te 16 évesen nem tudod elfogadni, de gyakran még megérteni sem.

2012. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%

Amíg otthon ülsz, talán tanulhatnál is. A volt osztálytársaim közül, aki már 14 évesen hajnalokig buliztak, azokból nem lett senki 25 éves korukra.


Mi az, amit 9-ig nem tudsz csinálni a barátaiddal, de utána igen, amiért tovább akarsz maradni?

2012. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem fogok nyáron esténként tanulni ezt nem várhatja el tőlem senki, nyilván suli ídőben nem is szeretnék esténként kint lenni. 9 után bulizni szeretnék. Nem cigizek,nem iszok semmi olyat nem csinálok amiért ennyire fogni kéne engem, tudok magamra vigyázni..:S
2012. aug. 3. 23:00
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Igen. A 25 éves rendőrpszichológus is tudott.
2012. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
3%
Írd már le, hogy mi az a bulizás? nem ivás, nem cigiés, akkor mi?
2012. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

azért álljunk már meg egy szóra,16 éves még jó hogy bulizni akar és szórakozni a barátaival,nekem a 62 éves nagymamám gyakran mesél arról hogy néha reggelig bulizott 15 évesen,úgyhogy erről ennyit.

Az meg hogy megölték a psziholugósnőt nem jelenti azt hogy otthon kéne mindenkinek dekkolnia.

2012. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
előző pl táncolás,jaj ti bulizás alatt csak az ivásra tudtak asszociálni meg a cigire na ez szánalom
2012. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
1%
előzőnek: az a szánalom, hogy nem tudod mit jelent az asszociálni, és rosszul használod :) nevetséges! :)))
2012. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
asszociál= társít összekapcsol,gondol úgyhogy buktad b+
2012. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!