Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Idősebb de még nem teljesen...

Idősebb de még nem teljesen felnőtt fiatalok 20-30 között titeket nem zavar, amit a kamaszok megengednek maguknak?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt a tanórákon történő rebellis viselkedést, a buszon, utcákon köpködést, a buszon szétterpesztett lábakat, a majd megmutatom ki vagyok én dolgokat, a pofátlanságot, gyűlölködést, értelmetlen droghasználatot.
2014. szept. 23. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
23 éves vagyok, és a volt osztálytársaim többsége pontosan ilyen volt tiniként, nem újkeletű a dolog... Sőt, még édesapám is mesélt az ő idejében lévő drogozó fiatalokról!
2014. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

30 vagyok, én soha nem voltam ilyen. De körülöttem a 80% ilyen volt. Ez egy korszak. Azonkívűl soha nem értettem, hogy miért kell rongálni, hogy az nekik mért jó, ha idős néniket provokálnak...stb.

Egyébként marhára zavarnak, és a legdurvább, hogy mikor felnőnek, dicsekednek vele, hogy tiniként megrongáltak egy emlékművet.

2014. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

20-30 közötti fiatalok, akik még nem teljesen felnőttek??

Szerintem ők már felnőttek.

2014. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok.

Nem szeretem ezt a "bezzeg az én időmben"-dolgot, de néha ez az érzésem. Leginkább sajnálom őket, mert szerintem sok mindenből kimaradnak ebben a rohanó, "nőjünk fel minél hamarabb" világban...

2014. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért nem hiszem, hogy édesapád idejében mondjuk egy iskolában nem volt több fegyver a tanárok kezében mint ma, amikor eszköztelenek szegények. Szülő megfenyegeti a tanárt? Hallottál ilyet azokból az időkből?
2014. szept. 23. 21:32
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Az utolsó kommentedre kívánok reagálni:


Sajnos a tanárok sok esetben nem normálisak. Tény, a kamaszok is sokszor pofátlanok és szemtelenek, de van, hogy néha jogos amikor a szülő kiáll a gyerek jogaiért.

Életem során elég sok iskolába jártam ahhoz, hogy lássak jó, és rossz tanárokat is.


Hát még ha hozzáadódna ehhez, hogy régi poroszos módszerekkel bántalmazni is lehessen a diákokat. A sok alulfizetett, besavanyodott tanár elég erősen kiélné magát a diákokon.


A régi jó időkről meg egy példa:

Egy idős néni mesélte, aki a család barátja, hogy hogy is volt konkrétan ez a fegyelmezés dolog régen.

Kis elsős korában, mikor az abc-t tanulták, szegény selypített, és nem tudta rendesen kimondani az R betűt. Mikor harmadjára rosszul mondta, a tanárúr kedves kihívta a táblához, felhúzta a szoknyáját, és olyan szinten összeverte vonalzóval, hogy kis "hurkák" lettek a háta és a feneke között.

Na nefélj, ezek után nem csak fenyegetés volt a szülő részéről, hanem enyhe megtorlás is egy iskola utáni napon.

Amíg nincsenek rendesen felülvizsgálva, hogy milyen pszichés állapotú emberek felelősek a diákokért, addig én nem csak őket hibáztatnám az iskolában történt dolgokért.

Természetesen néha én is ki tudok akadni a kamaszok viselkedésén, de ugyan úgy a felnőttekén is. Inkább csak ma már több lehetőségük van hirdetni az idiotizmusukat az interneten.

2014. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos sok dolgot jól látsz. Időnként lelki sérült tanárok is kiállnak a katedrára, viszont diákok is. Az teljesen normális amikor a tanár privát szférájáról kérdeznek minden ok nélkül? Miért mennek neki egymásnak és gyűlölködnek a különböző kisebbségek iránt? Ez meg volt-e engedve mondjuk a nyolcvanas években, amikor már nem verték a diákokat? Most már nagy hatalom van a kezükben és ez egy másik szélsőség. Nagyon fura az, amikor beszívják magukba a média káros hatásait vagy zenéket és az szolgál viselkedésmintaként. Szinte felfoghatatlan ami folyik itt ebben az országban. Ez van.
2014. szept. 24. 21:37
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Amit leírtál az nem a kamaszokat jellemzi, hanem a cigányokat.
2014. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A fehérek bevésik a padba a white power feliratokat. Ezt nem tudom hogyan lehet megengedni. Meglátásom szerint a gyűlölet ebben az érában markánsan jelen van.
2014. szept. 25. 18:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Öhm én ilyenre még példát sem láttam egy suliban se. Max Borsod és tájékán tudom ezt elképzelni...
2014. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!