Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális hogy ilyen dolgai...

Normális hogy ilyen dolgai vannak a 17 éves fiamnak?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsán viselkedik mostanában a kisebbik fiam, aki most 17 éves. Kiegyensúlyozott családban élünk, harmonikus kapcsolatunk van a gyerekeinkkel,2 fiúnk és egy lányunk van. A középső gyermekem azonban elég érdekes dolgokat csinál mostanában. Például a telefonjáról szexualitásról árulkodó képek kerültek elő, amin egy lánnyal van. Sokat jár el itthonról, amibe nem kötök bele amíg jól tanul és megbízom a fiamban. Ami aggaszt a képek illetve a zsebében talált óvszer. Félre értés ne essék, nem azzal van bajom hogy szexuális életet él, hanem hogy erről nem számolt be, nem tartozik rám a nemi élete de legalább a barátnőjét bemutathatta volna, meg nem ártana ha az apjával elbeszélgetne kicsit. A férjem most ki ment Ausztriába dolgozni, havonta egy hétvégére jön haza.

Szeretném ha a fiam továbbra is ésszel csinálna mindent és méltóztatná legalább egy ebédre elhozni a barátnőjét,akibe annyira szerelmes.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Valakinek volt már hasonló?



2014. szept. 24. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
En a gyerek oldalat kepviselem, a fiad szemszögeböl irnam le, hogy nem jo az ilyesmit eröltetni, majd bemutatja akkor, ha szeretne. Hivatalosan tudhatsz egyebkent a dolgorol? Ha igen, akkor megmondhatod neki, hogy szivesen megismerned a lanyt. En sem mutattam be anno mindenkit, akiket bemutattam, azokat s csak azert, mert kertek otthon.
2014. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Jesszus...

Tök normális a fiad. Majd eljön az idö, hogy bemutassa a lányt. Vagy te már az elsö randi után hazacibáltad a pasikat vagy ők téged? Nem hinném...

Mi a gond az óvszerrel? Inkább abortuszra futkozzanak?

2014. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem inkább meg kéne hogy nyugtasson az óvszer... A fiad meg tök oké! Majd ha elég komoly lesz a dolog a lánnyal ugy is haza visz majd!
2014. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

A mai fiataloknál ez megszokott. A lánnyal is csak szexkapcsolata van. Miért mutatná be otthon a változó barátnőket?

Ha az apja hazajön, ő beszélgessen el vele.

2014. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tennék semmit :)

Majd biztos bemutatja, ha megérett rá a kapcsolatuk. Az óvszer pedig felelős döntés a fiad részéről, mert annyit árul el róla, hogy ő ezt "bevállalta" és nem erőlteti, hogy a barátnője ilyen fiatalon fogamzásgátlót szedjen.

2014. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

17 évesen azért már nem kellene elvárni, hogy élete minden percéről beszámoljon. Ott az óvszer, remélhetőleg nem csak dísznek, tehát már eddig is ésszel csinálta a fiad.


Honnan tudod, hogy annyira szerelmes a barátnőjébe? Miért akarod mindenáron megismerni? Mi van, ha a lányka nagyon szerény, nagyon félénk, és nem a fiadon múlik, hogy még nem mutatta be otthon? Vagy egyáltalán, a lány nem akar találkozni veletek. Joga van hozzá? Igen. A fiadat ezért miért kellene akkor két tűz közé fogni? Mert a te nyávogásod és a lány húzodozása között ő lesz a közvetítő, minden rajta csattan.

Apjával minek beszélgessen? Ott van nála az óvszer, nyilván használni is tudja, mást mit mondjanak egymásnak?


De ami a legkínosabb kérdés: mi az, hogy "előkerültek" ilyen képek, mi? :D Ha ahhoz veszed a bátorságot, hogy könyékig turkálj a fiad magánéletében, akkor egy névtelen fórumon miért nem vallod be, ha ezt teszed?


(Bónusz: a fiú főnév általad használt ragozott alakja rövid "u"-val írandó, ellenkező esetben összetéveszthető a szlengben használt "fiúm", azaz férfi partnerem kifejezéssel. Tehát a mondatot szó szerint értelmezve a férjed és te még két férfi szeretőn osztozkodtok :D )

2014. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, és inkább örülj annak, hogy óvszert használ, azt meg bízd rá, hogy kit mutat be neked, gondolom majd ha lesz komoly kapcsolata, akkor beszél róla és bemutatja.
2014. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

mikor rákérdeztem ki az a lány, ő mondta hogy a barátnője és szereti. Meg mióta kiderült a dolog, a szobájába is kikerült pár közös kép, ami hát nem mostanában készült.

nem azzal van bajom hogy szexelnek meg hogy van barátnője, csak örültem volna ha említi magától is.

a telefonja a kishúga kezébe került, aki addig nyomkodta hogy elő kerültek a képek és akkor már én is megnéztem, mégis mi ez. Tiszteletben tartom a fiam magánéletét magamtól soha nem nyomoznék utána.

2014. szept. 24. 16:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És, ha csak dugja a csajt, akkor mi lenne? Vagy minden héten mással van, mindegyiket mutassa be?


Majd elviszi, ha úgy gondolják - de ha nem, akkor sincsen baj.


Én örülnék, hogy legalább annyi sütije van, hogy gumit húz, a többi meg nem rám tartozik.

2014. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én se mutatom be mindegyiket, sokkal nem is volt komoly kapcsolatom XD
2014. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!