Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meg kellene engednem a fiamnak...

Meg kellene engednem a fiamnak hogy együtt aludjon a barátnőjével illetve mi a véleményetek a lányról?

Figyelt kérdés
17 éves a fiam ahogy a barátnője is, elvileg még nem feküdtek le de szóba került az együtt alvásos dolog, minden szülő rémálma. A fiam mióta szerelmes ebbe a lányba teljesen megváltozott,kifordult magából a lány hatására,szerintem. Iszik,cigizik,hazudik és szemtelen lett. Eddig semmi baj nem volt vele, álom fiú gyermek volt. Most meg sokat veszekszünk,régebben mindent meg tudtunk beszélni, de ez már nem jellemző. Attól tartok ha nem engedem a dolgot a fiam megutál és hazudozni,szökni fog. Szerintetek mi a helyes döntés?

2014. szept. 10. 16:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%

Te hány éves vagy?

Voltál gyerek?

Rád milyen hatással voltak a szülői szankciók a "nagy szerelem" ideje alatt?


Mit gondolsz, ha tűzzel vassal próbálnád távol tartani a lánytól, sikerrel járnál?

Ha igen, milyen áron..ha nem, mik változnának?


Mindenki életében eljön az idő, amikor a szülői féltés háttérbe szorul, próbál kibontakozni, önmaga lenni, élni a saját "kis" életét.


Az, hogy iszik, cigizik, hazudik és szemtelen lett, nem feltétlenül a lány javára tudható be, gondolom középiskolás, ergo..nem vagy mellette 0 24-ben, hogy terelgesd...


Ahelyett, hogy szülői szigorral próbálnád büntetni, mutass neki egyfajta példát azzal, hogy támogatod..

Megbeszéled vele a dolgokat, egy férfi ismerősödet kérd meg, hogy meséljen neki a biztonságos szexről.. ne te próbáld meg neki felvázolni.. (bár már tisztában van mindennel szerintem) de mégsem lenne jó muterra megtárgyalni pl..az óvszer felhelyezést.

2014. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ultesd le vilagosits fel haogy ha mar szeretkezni fognak akkor hogy vedekezzenek es ha baratnot cserel milyen fontos az ovszer hasznalata a betegseget miatt! Ennyit max tehetsz hogy nyugodtabb legyel a tobbit meg ha nem engeded is megteszi!
2014. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Az én szüleim nagyon jól álltak a dolgokhoz anno, nem problémáztak. Nem akarom a fiamat semmitől visszatartani vagy tiltani de szeretném ha egy normális élete lenne és hát bennem van az anyai féltés,nekem ő mindig a kis fiam marad. Az apja már beszélgetett vele ezekről,de okos gyerek aki figyelt biológián, szóval nem hinném hogy gond lenne. A barátnője elsőre nagyon szimpatikusnak tűnt csak aztán a lányomtól,aki egy iskolába jár velük hallottam ezt azt és emiatt bizonytalanodtam el.
2014. szept. 10. 17:05
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Tehát annyi a bajod a lánnyal, hogy hallott róla a lányod valakitől, valamit. És ezt az infót te rögtön 100% nak veszed, és inkább eltiltanád tőle a kicsi fiacskádat. Nem lehet, hogy nem a lány miatt változott meg a fiad, hanem csak elege lett, hogy 17 évesen úgy viselkedsz vele, mintha még mindig az 5 éves kicsi álom fiú gyermeked lenne? Tudod, kamaszkor, lázad, "hagyjálmáranyafelnőttvagyok". Én se ugrálnék örömömben, ha ilyen anyám lenne.
2014. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
74%

Ne érdekeljen, mit mond a lányod a barátnőről, TE dönts felőle, abból, hogy VELED hogyan viselkedik.


A másik válasz: ülj le a fiaddal, de ne a szexről beszélj vele - az apja dolga, meg úgyis tudja már -, hanem egy kicsit a viselkedéséről. Nem kiabálva, kioktatva, stb., hanem normálisan.


Az együtt alvást meg engedném, mert hát szeretkezni nappal is lehet - sőt, mennyivel jobb úgy :D -, és különben is, az együtt ÉBREDÉS a szép az egészben. Mikor kinyitod a szemed és az néz rád (vagy alszik még), akit szeretsz, vagy átöleled, mikor fekszik melletted...


Mi is sokat aludtunk együtt a párommal, még szex előtt (jó, petting minden alkalommal volt), de imádtam. Hozzábújtam, átkaroltuk egymást... imádok vele aludni.

2014. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Lányom nem szokott össze vissza beszélni, mindig igazat mond megmutatta a lány közösségi oldalán lévő képeket is, amik között azért volt kivetni valóm. meg ami még nem tetszik rajta a külseje, nagyon vékonyka,se melle se feneke. Tudom mit szeretnek a férfiak, és nem értem a fiamat mi tetszik neki egy csont kollekción, bár hallani mostanság 30kg-nak lenni divat.
2014. szept. 10. 17:35
 7/34 A kérdező kommentje:
a lányról kb. annyit tudok ami tőle származik, hogy van egy nővére,lovagol,atlétikázik és az egészségügyben szeretne tovább tanulni. De egyáltalán nem a fiamhoz való,nem tud főzni,ügyetlen,elejt mindent,szét szórt.
2014. szept. 10. 17:47
 8/34 anonim ***** válasza:
92%
na és? Mintha te kiskorodban így választottál volna párt,hogy melyik férfi tud mondjuk vadászni vagy franc tudja.Lehet,hogy épp az ügyetlensége miatt aranyos a lány a fiad számára.
2014. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
nem, de akkor is az alap hogy később eltudja látni a fiamat.
2014. szept. 10. 18:18
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
akkor jó anyuka hívén megtanítod neki,ha nem tetszik.Amúgy meg legyél reális...úgyse ő lesz az egyetlen csaj a fiad életében,és egyik se fog tudni főzni rögtön,szóval...nem értem ezt az egészet.Ne eljegyezni készülje a csajt,hanem csak ismerkedjenek. Furcsa egy felnőtt nő vagy
2014. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!