Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, akiknek kistestvér...

Kamaszok, akiknek kistestvér van (0-5 éves), le tudnátok írni, hogy hogy telik egy napotok, mennyire befolyásolja a kistestvéretek az életeteket?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Bár én már nem vagyok kamasz, de 5 testvér közül a legnagyobbként azt hiszem, válaszolhatok. :) Előfordult, hogy vigyáznom kellett délutánonként a tesóimra, ill. hétvégén is volt olyan, h pl amíg anyukámék vásároltak, addig én voltam velük. Nyilván szükség van ilyen segítségre a szülőknek. Viszont alapvetően magának szüli a nő a gyermeket, ill. a férjének, nem a nagytesónak, szóval kutya kötelessége megoldani a felügyeletét.
2014. okt. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Kamaszkoromban volt ilyen korú kistestvérem. Nem tudtam rendesen kialudni magam miatta és ez a tanulmányi eredményemen is megmutatkozott.

A tartós kialvatlanság veszélyes dolog kamaszkorban, mert akár rövidlátást is okozhat, ahogy nekem is lett. Persze felnőtteknek is árt a tartós kialvatlanság, például agresszívvé válnak tőle.

2014. okt. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
17 voltam mikor kishugom megszületett. Eleinte nagyon furcsa volt h már nem négyen vagyunk,hanem öten. De hamar megszoktam,el sem tudnám már nélküle képzelni a mindennapokat:) Ha anyának dolga van akk persze én vigyázok rá. Már 4 éves a kiscsaj,reggel ovi, ebéd után haza mert az ott alvás nem megy neki:) utana játszok vele,mesét nézünk,kirakózunk. Én egy percig sem bánom h ilyen későn lett kistesóm:) 21/L
2014. okt. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!