Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha szalagavatón nem táncolok...

Ha szalagavatón nem táncolok egyáltalán, az kínos/gáz/stb?

Figyelt kérdés

Keringőre szívesen mentem volna, de mivel azok, akiket megkértem - Hál' égnek nem velem, hanem egyáltalán - nem akartak keringőzni, vadidegennel meg nem szívesen vállaltam volna.

Az osztálytánc jól indult, de sajnos egyre inkább azt érzem, hogy nem haladunk sehova sem vele, nincs semmi, ami egyben tartaná az egészet. Témája még nincs, de a zene és a tánctanulás már el lett kezdve. A tánctanár számomra elég ellenszenves, szerintem csak azért választotta a többség, mert valami rappernek vagy minek a táncosait tanítja, aki körül nagy a hype. Van, hogy ott helyben improvizálja a következő mozdulatot. Szóval úgy érzem, hogy nekem ez nem pálya. Többeknek is felvetettem a dolgot, de mindig le lettem hurrogva, mondván "Jó lesz ez, ne fossál!" Ha most bejelentem, hogy az osztályban egyedüliként, én ebben nem vagyok hajlandó részt venni, mire számítsak a további lehurrogáson kívül? Valami tényleg nagy dologtól fosztanám meg magam, vagy nem maradok le így semmiről?

Napok óta azon filózok mi legyen, tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek?


2014. okt. 8. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell érezned. Nálunk is volt olyan aki nem akart táncolni (mondjuk ő már az elején szólt), de senki nem hurrogta le.

Én nagyon utáltam a táncpróbákra menni, korán is volt, gagyinak is tűnt, nem úgy tűnt hogy valaha is összefog állni, de végül nem bántam meg hogy kitartottam a végéig. Nekem tökjó élmény lett végül, jó emlék visszagondolni rá és szerintem rosszul éreztem volna magam hogy mindenki táncol csak én nem. Egy örök emlék marad amire jó visszagondolni :) Valahogy olyan összetartozás érzést adott, a tánc előtti közös izgulás, készülődés meg az utána való röhögcsélések hogy milyen bénák voltunk :D

2014. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Én sem táncoltam a szalagavatón, nem bántam meg. A szalagot hordtam, és el is tettem, de különben abszolút hidegen hagyott az egész... Az osztálytáncban 3-an nem vettünk részt, a keringőn csak én nem táncoltam.
2014. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Ezt neked kell érezned."

Hát ez az... :(

Az a baj, hogy tényleg semmi konkrétumunk nincs, csak a zenék, meg az, hogy elkezdtünk egy táncot betanulni. Témája sincs, meg jelmezötletünk sem. A szalagavató egyre inkább közeledik (november közepe) és attól félek és azt látom, hogy valami izzadság szagú cucc lesz az egész. Olyanban meg nem akarok résztvenni.

2014. okt. 8. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk anno nem is volt tánctanárunk, az egyik osztálytársunk csinálta az egészet és tök jó lett. Nem kell erre ráparázni. Az osztálytáncnak nem az a lényege, hogy szupertökéletes legyen, hanem hogy ti együtt egy osztályként csináljatok valamit. Mi lebeszéltük a tesitanárral, hogy az egyik órát adja oda, had csináljuk akkor, de a vége felé már mindkét órán megengedte.

Szerintem ne szállj ki. Rossz érzés lesz majd szalagavatón, mikor a többiek táncolnak, te meg majd állsz ott egyedül, mint egy faszent.

Viszont ha mégis ki akarsz szállni, akkor szólj minél előbb, hogy ne legyen a helyeden egy lyuk a térformákban. Ha későn szólsz és emiatt, át kell rendezni, akkor jogos lesz a lehurrogás.

De mondom, szerintem ne. Ilyen egyszer van. Jó lesz majd osztálytalálkozón visszanézni, akár 30-40 év múlva.

2014. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Se nem keringőzök, se nem osztálytáncolok, sőt! El sem megyek, mert a szalagtűzésért nem fizetem ki a terembérlést. Amúgy csak azért nem táncolok, mert csetlek-botlok, egyszerűen nincs tehetségem a tánchoz. :)
2014. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utsó vagyok, közben rányomtam, hogy küldés. :D

Szóval, szerintem nem gáz. Mondjuk engem nem hurrogtak le, de én ezt már kb 2 éve kijelentettem. :D

2014. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!