Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha szalagavatón a...

Nagyon gáz ha szalagavatón a keringőnél lapos talpú cipőbe táncolok?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rossz a bokám, ezért is nem hordok gyakran magassarkút, mert egy rossz mozdulat és képes kificamodni. (Többször is előfordult már magassarkú miatt is.) Szóval arra gondoltam, hogy vagy egy fehér topánkába, vagy valamilyen baba cipőbe táncolnék. Ez nagyon durva? Köszönöm előre is!
2012. nov. 3. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az gáz, ha valaki magas sarkút hord. Ronda, kényelmetlen és tönkreteszi a lábat.
2012. nov. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Annál csak nem durvább, hogy bemész magassarkúban, és még a bevonulásnál leesik rólad az egyik, ezért a másikat is lerúgod magadról és mezítláb táncolsz. (Ismertem ilyet.)

Nyugodtan szerintem, tényleg jobb, mintha kificamítanád a bokád. Vagy tanulj meg addig abban járni.

2012. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. nov. 18. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!