Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a mostohatesómma...

Mit csináljak a mostohatesómmal? Miert nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Nem mostohatesóm. anyu együtt él az apjával vagyis négyen élünk. Anyu barátját kedvelem nagyon rendes fej. Igazat bevalva nem vagyun. anyagilag egy csoprtban. Anyu élettársa ugymond pénzes. Ő is kedvel engem nekem is vsz sok mindent. Ez nekem jól esik de nem használom ki! De tényleg jó márkás cuccokba járkálni és hogy el tudok menni mekibe akármikor stb. Szóval tényleg rendes velem. Amúgy máshogy is.

Na ez az ő fiának nem tetszik. Mindig mondja hogy nekem ez nm jár. Velem cühöl ez miatt. Mióta az apjával s veszekszik azt is rám keni, hogy miattam van. Most pl nem vett neki az apja valamit meg ez is miattam van.

Nagyon unom már. Mt csináljak? Ne hagyam venni nekem valamit? Nem vegyem el a pénzt? Haverom szerint hülyeség lenne de én ezt már tényleg mgntam.

Amúgy én 13F, ő meg 15F bár szerintemnincs több esze



2014. okt. 14. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, ne is reagálj arra, amit mond. Nem könnyű! sok sikert!
2014. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem használod ki, de tök jó márkás cuccban járni, meg akármikor (!) mekizni... csak én érzem itt az ellentmondást???


Hát, ha el akar kényeztetni az ő dolga, a srác szerintem féltékeny rád - amúgy jogosan, mert neked adja a pénzt, tőle meg sajnálja.


Én is ki lennék akadva - bár örülj, hogy ennyi a bajod a mostoháddal.

2014. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem használom ki szerintem. Szóval kedvelem meg beszélgetek vele stb. Tényleg jó hogy ellát ezzel azzal de más miatt kedvelem. Szóval nem érzem kihasználásnak. A fiának is ad ugyanúgy amit nem vett meg az drága volt, nem is volt semmije hogy arra kapja.
2014. okt. 14. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 hol van az leírva, hogy a saját fiának nem ad pénzt? O.o
2014. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!