Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Köztetek van olyan aki felnőtt...

Köztetek van olyan aki felnőttel szokta megbeszelni a problémáit (pl. tanár)? 17/L

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanárral csak azokat a problémáimat, amihez köze is van. (Pl ofővel, hogy miért nem járok osztálykirándulása)

Régen a külön angoltanárommal (heti 2x jártam hozzá, 2 házzal mellettünk lakott) egy csomó mindent megbeszéltem, aztán meg a szüleimtől hallottam vissza... Azóta nem bízok meg a tanárokban.

Ha nagynéném felnőttnek számít (12 évvel idősebb nálam) vele is sokszor megbeszéltem mindent, de 14 éves korom óta csak a barátaimmal (vagy velük se)

18L

2014. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van pár tanár, akivel jóban vagyok az iskolában, velük szoktam beszélgetni úgy általánosságban, de van egy tanárom, akivel rendszeresen találkozunk, dumálgatunk mindenről, ő tudja a bajaimat. :) amúgy nem tanít engem.

18/L

2014. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én anyukámmal szoktam megbeszélni a problémáim, szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk. :) 19/l
2014. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nehezen bízom az emberekben, de a mi sulinkban elképzelhetetlennek tartom, hogy bármelyik tanárral ilyen kapcsolatom legyen. Jóban vagyok velük pedig.
2014. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!