Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kezdjek ezzel a tesitanárr...

Mit kezdjek ezzel a tesitanárral? Minden önbizalmamat elveszi (amiből amúgy sincs sok).

Figyelt kérdés

Mániája a vékony lányok fikázása. Tavaly nem tanított, de én már akkor is utáltam, mindig tett valami megjegyzést az alakomra. És nem csak az enyémre, rajtam kívül még 2 vékony lány van az osztályban, nekik is állandóan beszólogat. Pl.: „Olyan vékonyak a lábaid, hogy csak hosszú szoknyát vehetsz fel.” Meg „Naponta egy narancs azért lecsúszik?” Ő egy kb 50 körüli, kicsit kövérebb férfi.

Kb nyár közepe óta elkezdtem edzeni, hogy legyen rajtam valamiféle izom is, de ennyi idő alatt, nem 100%-os tömegelő kajával ugye nem lehet túl nagy eredményt elérni. Ő meg állandóan mondja a magáét, hogy „Ahhoz, hogy nő legyél, izom is kell.” Én meg mindig mondom neki, hogy szoktam otthon edzeni, meg hasonlók. Aztán mondja, hogy feszítsem be a karomat. Megteszem, majd mondja, hogy nincs ott semmi (pont valamelyik nap néztem, de igenis van, csak ezt pulcsin keresztül nem látja). Meg mondja, hogy kötelezően minden nap X fekvőtámasz, mire én mondtam, hogy vasárnap van a kar napom, ő meg: Nem érdekel, minden nap ennyi meg annyi fekvőtámasz házi feladatként. Meg hogy sok mellizmot kéne csinálni, hogy nőjön a mellünk.

Tesitanárként igazán tudhatná, hogy az pont nem tesz jót az izmoknak, ha minden nap megdolgoztatjuk őket, illetve, hogy a mell nem nő az izomtól, mivel zsírból van.

Meg a másik nagy kedvence a röplabda. Én utálom, mindig is béna voltam benne, nem is szeretnék jobb lenni. De ő mindig beállít, én meg ott égek a pályán, mert kb minden ütést elrontok… de akkor meg nem engedné meg, hogy helyette bemenjünk a kondiba… (suliban van egy mini konditerem)

Már nagyon utálom, amúgy sincs túlzottan sok önbizalmam, de így, hogy teszek ellene (az edzéssel), de ő meg folyamatosan csak fikáz, és azt várja, hogy 1 hónap alatt legyen bomba alakom… így még kevesebb önbizalmam van. Mit lehet kezdeni vele? Nem tudom csak úgy lesz@rni, amit mond…



Ui.: Bocsi, ha hosszú lett.



2014. okt. 3. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ignoráld. Nem sokat tudsz tenni.
2014. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alak miatt ne romoljon az önbizalmad. Meg kell tanulnod elengedni a füled mellett amit mond. Magadnak felelj meg, tanuld meg szeretni a tested, úgy ahogy van, ne egy jöttment ember véleménye alapján változz olyanná, aki nem is te vagy igazából.

Nem mellesleg ez az ember egy eléggé pedomaci beütésű tanárnak mutatkozik az én olvasatomban.

2014. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már nyáron elkezdtem edzeni, tényleg szeretem ezt a "fitness lifestyle-t". :D Csak az idegesít, hogy irreális elvárásokat állít elénk. (huh, remélem jól fogalmaztam :D)

Amúgy azt nem hiszem, hogy pedomaci lenne...

2014. okt. 3. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccesen mondja ezeket? Az en tesitanarom is nagyon durva alak volt. Mindig mindenkit lealazott. Engem pl. dagadt görénynek hivott, a baratnomet seprunyelnek. Mindig mindenkinek beszolt, mindenki bena volt. Na es a lenyeg: imadtuk! Annyira jo fej modon tudta ezeket eloadni, hogy soha senki nem haragudott ra. En szoktam neki mondani, mikor dagadtozott, hogy maga sem panaszkodhat tanar ur :-)
2014. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem két dolgot tehetsz; vagy tényleg megpróbálod ignorálni őt, saját magadat elfogadni és nem más véleményén rágódni, vagy egyszer odamész hozzá négyszemközt, és normálisan, őszintén megbeszéled veled mindezt. Egy próbát akár ez is megérhet, bár nem ismerem a tanárt, nem tudom, hogyan reagálna ilyesmire (lehet, hogy visszavenne és becsülné, hogy őszintén elmondtad neki, de az is lehet, hogy még jobban cikizne).
2014. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló temperamentumú tesitanárral áldott meg az ég, tavaly ilyenkor pontosan ugyanígy éreztem, csak a másik oldalról: duci voltam, semmi állóképességgel és ezt hallgattam is tőle eleget. Azt mondta, az a célja, hogy a szalagavatón ne sonka lábakat lásson a miniszoknyából kikandikálni, ahogy ott állunk majd, meg ilyenek. Én is tavasszal kaptam össze magam, lement eddig 14 kiló, elsők között vagyok futásnál, amíg jó volt az idő 7 kilómétereket mentem kint, most konditerem meg amit tudok bent. De legalább ő megdícsér, amikor egyesről ötösre javítok majdnem mindent, és mondja, hogy látja, hogy dolgoztam egész nyáron.


Viszont a te esetedben még hülye is. Az izmoknak az a legrosszabb, ha minden nap megterheled őket, amikor guggolásokat csináltam sokat egy időben akkor is minden harmadik nap pihi volt. Valamint nem jelentheti ki, hogy csak az a nő akin izom van, nincs hozzá joga, még a tesitanárodként se, persze ha súlyosan sovány vagy vékony lennél aggódhatna, de nem ez a helyzet.


De pl. az enyémmel felesleges volt vitatkozni, akármit mondtam neki azt mondta, csak a hozzáállásom rossz (bár igaza is volt, de attól tapló ember :D) és csak abból nem engedek, hogy én bizony nem veszek senkit a hátamra mióta egyszer pont tesin estem úgy pofára hogy két hétig varas fejjel járkáltam :D

2014. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!