Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szokott csúnyán beszélni a...

Szokott csúnyán beszélni a kamasz LÁNYOD (15-16)?

Figyelt kérdés

előtted? és engeded neki?


( a h ü l y e nem számít...a b a z d m e g már igen)


2010. jan. 26. 19:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
19%
Nem, mert nem úgy neveltem. Amikor én voltam gyerek, az én környezetemben is voltak, akik csúnyán beszéltek, én mégsem kezdtem el utánozni őket. Ugyanez igaz a lányaimra is. Szerintem az egész nevelés és intelligencia kérdése.
2010. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Én szoktam anyukámék előtt csúnyán beszélni, de mindig leszidnak érte.. xD

16L

2010. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért elmondom, ha előtted nem is beszél/het csúnyán, akkor is a haverokkal általában elengedik magukat. Tapasztalat...
2010. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

16 vagyok. és jól irta a 3. válaszoló :(:)

anyuék előtt nem szoktam,bár volt már olyan alkalom hogy elkezdtem mondani,aztán a szó közepénél: "hoppá" :)

de suliba szoktam sajnos:S

2010. jan. 26. 20:09
 5/35 anonim válasza:
0%

14/L vagyok

és

már mondtam anyának h ' ba zdm eg ' ' takarodj' ' ne ugass '


felidegesitenek nem gondolkozok...

sajnos:S

2010. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

pfff...nekem azért ilyenek eszembe se jutnak,még idegességembe sem....

ne ugass..........takarodj...aztaa....:S

2010. jan. 26. 22:17
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
A 14 éves kis kölyköt az anyja helyébe úgy szájon vágnám, hogy a fal adja a másikat!! Mit képzelsz te magadról, ki vagy te otthon? Tán te keresed a pénzt, főzöl a családra? gondolom nem, csak az arcod akkora, hogy alig fér be a bejárati ajtón... Undorító...
2010. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
p.l: b@zmeg,kurv@.....de nem a szüleimre mondtam,hanem pl.: arról akit gyűlölök
2010. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
100%

anyukám egyszer azt mondta nekem h az an yád pic sáááját

és akkor azt mondtam h az a tiéd tulajdonképpen és akkora pofont kaptam xD:D

de már nem érdekel ez 10 éves kormban volt most 15 vok éés nem káromkodom előtte, de asuliban kicsit pl.:baz zmeg, sz ar,

"azt a k urva" :D de ennyi pl.: olyat h ge ci meg h a rák egye ki ezt meg azt na ilyet nem szoktam mondani:D

2010. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez az utolsó! Nekem is szokott ilyen lenni, hogy anyu azt mondja: "a k*rv@ anyád", és általában azt válaszolom neki, hogy ő tudja, ha igen, én támogatom. :D Ilyenkor mindig jót nevetünk... imádom az anyukámat!

Egyik unokahúgom meg egyszer megkérdezte még kb 3 évesen nővéremet, hogy "anya, te k*rv@ vagy?" :D

Amúgy 21 vagyok, és szoktam káromkodni a szüleim előtt, csak finomabb kifejezésekkel. /:

2010. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!