Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel teljesen megértjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel teljesen megértjük egymást! Minden egyes részleteket megtudunk beszélni, legyen ez bármi! Konfliktus nem szokott lenni! Közöttünk a kapcsolat és a szerelem erős vonzalmú! Félévesek vagyunk! Ezek után ez bevált kapcsolatnak fog minősülni?

Figyelt kérdés
Erről mi a véleményetek?
2010. dec. 7. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél év után szerintem minden normális ember így van ezzel(kivéve engem, mert nekem általában 1 hónapig érdekes egy pasi:-)))amúgy viccen kívül, ez még kevés idő ahhoz, hogy megállapítsd, összeilletek-e igazán.
2010. dec. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat hosszútávú sorsa az összeköltözés után dől el igazán. Mindenesetre biztató, amit írsz. :)
2010. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Úúú mindjárt ellolvadok ez olyan gyönyörű és megható...
2010. dec. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ajaj, ha fiatalok vagytok akkor 80-90%-t adok, hogy ez a kapcsolat tartós marad. Egyszerűen fogalmazva TE is Ő is változni fogtok akár jó akár rossz irányba és nem lesz meg már az ami az elején az egyikőtök feladja és vége lesz.

Nem rosszat akarok legyetek együtt sokáig boldogok :)

2010. dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsések vagytok, hogy a bizalom és a vonzalom is jelen van a kapcsolatotokban. Ha az élet többi területén is hasonló a gondolkozásotok és a világnézetetek, hasonló dolgok tesznek benneteket boldoggá, az azt jelenti, hogy erős az összetartó kapocs köztetek és megfelelő társra találtál az illetőben. És fontos, hogy a külső világtól hogyan tudjátok a továbbiakban megvédeni a saját világotokat, értek itt 3. személyt, vagy bármit... Konfliktusokról meg csak annyit, hogy az minden kapcsolatban van, a kérdés, hogyan kezelitek. Egy párkapcsolatban, főleg ha két ember már összeköltözött elkerülhetetlenek a surlódások. Ilyenkor jó leülni és megbeszélni, hogy kinek mi a feladata a háztartás körül. Mivel a nők is ugyanolyan egyenrangú felekké nőtték ki magukat: dolgoznak, gyereket nevelnek, stb..., stb... szóval ezer funkciót betöltenek (jóval többet mint egy férfi, ami egyik felet sem alacsonyítja le), így joggal elvárható egy férfitól is, hogy besegítsen. És tudjuk, ha nő boldog, a férfi is szikrázni fog az örömtől... ;-D
2010. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó voltam: a háztartásos témával csak egy példát akartam felhozni...
2010. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen tőletek az eddigi válaszotokat! :)
2010. dec. 7. 10:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Nektek is ugyanezt kívánom :) és köszönöm!
2010. dec. 7. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!