Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 lassan 16 évesen csak...

15 lassan 16 évesen csak hétvégén gépezhetek és akkor is limitálva?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most hogyan gépezel?:D
2014. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Okos telefon csodákra képes
2014. nov. 11. 17:59
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk is így volt kicsi korunktól kezdve napi 1 órát gépezhettünk, ha tanulni való volt akkor is. 18 éves koromig így volt. Utána elkezdtem dolgozni úgyh egy percem se volt h leüljek.
2014. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
82%
Mi a kérdés?
2014. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Akkor meg mi a gond? Okostelefonról meg tudsz nézni mindent, amit akarsz, járszani meg úgyis felesleges, időrabló dolog.
2014. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Ezzel mi a a probléma nálunk is így volt,ezért életünk is volt,nem csak a neten csüngtünk,bár akkor még nem volt ilyen nagy facebook mánia,pedig nem vagyok öreg 24 vagyok.
2014. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
hú gyorsan le pontoztak a tinikék látom,hát drágáim,nektek lesz szívás,hogy elpazaroljátok kamasz éveiteket az állandó neten lógással
2014. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
En nem pontoztam le senkit
2014. nov. 12. 14:41
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Ti fent vagytok egyáltalán a facebookon?

Én nagyon ritkán osztok meg bármit is, mégis sokkal kevésbé élek társadalmi életet, mint aki minden nap másik barátjával fényképezkedik, megosztja, épp melyik plázában mit és kivel eszik, valamint hova készül az este.


Nincs saját géped? Ha egy közös gép van a családban és apunak/anyunak épp szűksége van rá akkor érthető.

Viszont ezt a "gépezési időt" 10-12 éves korig szokták megszabni, ha valaki nem abnormális mennyiséget gépezik , akkor nem is nagyon szólnak bele.

Sok gyereket ismertem aki este hajnali 3-ig játszott haverjaival, aztán másnap suliban arról beszéltek, hogyan sikerült a meccs.


Senki nem fog gépezni egy pohár sör vagy a barátnője helyett, legalábbis ennyi idősen nem.

Kérj egy saját gépet karácsonyra, ha már van akkor, pedig, hogy többet használhasd. Sírd ki vagy nem tudom, de ez egy igazán alapvető dolog.

2014. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

"életünk is volt"

Ügyes vagy, de mi van azzal aki nem szeret emberek között lenni? Kiskoromban utáltam a többi gyereket, mindig otthon ültem és olvasgattam, 21 évesen még mindig otthon ülök és kockulok. Nem szeretek emberek között lenni. Gondolod hogy ettől kevesebb vagyok, mint te?

2014. nov. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!