Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van paypal Premier Verified...

Van paypal Premier Verified számla. Jelenleg2500EUR-ra vagyok limitálva. Most fogok kapni kb 2700EU-t. Ha addig nem emelik meg a limitem (kértem) amig megkapnám ezt az osszeget mi fog torténni? Meg jelenik legalább az osszeg a pay pal számlámon?

Figyelt kérdés

Udv!

Van pay pal Premier számlám,Verified vagyok.Jelenleg igy vagyok limitálva:Debit or Credit Card Daily Withdrawal Limit ;500,00 EUR Receiving limit per year ;2.500,00 EUR . Egy hete elkuldtem személyigazolványom és bankszámla kivonatom,ahogy és ahova kérték de még nem kaptam választ!mikor értesitenek?(van egy bizonyos osszeg amit el kell érni,hogy felemeljék a limitem?)Kb 700 euro mozgott a számlámon miota meg van. Most fogok kapni kb 2700 Eurot kulfoldrol.Ha addig nem emelik meg a limitem amig megkapnám ezt az osszeget mi fog torténni?Meg jelenik legalább ez az osszeg a pay pal számlámon?



#PayPal #Lift Limit
2013. aug. 7. 11:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!