Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! 9. -es gimis lányotok...

Anyukák! 9. -es gimis lányotok zselés körmöt szeretne szülinapjára. Reakciók?

Figyelt kérdés

Már 1 éve a géllakkok és zselés körmök után vágyakozik,és nem tudom,hogy mit kezdjek vele!

Vélemények???


2014. nov. 29. 14:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én megengedném.
2014. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én megengednèm neki! Ez azért nem egy piros haj, ajakpircing, vagy tetkó kategória. Szerintem egy szépen, ízlésesen megcsinált körömmel nincs semmi baj! :)

És azért nem 12 éves már!

2014. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
franciában vagy halvány rózsaszínben benne lennék, durvábban azért még nem.
2014. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30%
engedd, ha szerencsed van, 3 nap utan egy eletre megunja. bennem ott szakadt el a cerna amikor egy oraig nem.birtam bekapcsolni a fulbevalomat.
2014. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
11%
Ha tönkre akarja tenni a körmeit, akkor igen.
2014. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is megengedheted neki, ez nem olyan nagy dolog. Azért ez nem olyan mint a műköröm és szépen, ízlésesen is meg lehet csinálni és praktikus is, hiszen tartós és nem kell gyakran újra festeni mint egy sima lakkot. Vannak oldószerek is hozzá, nem csak lereszelni lehet, úgy a körmének sem lesz baja. Valamint kb. 14 éves...ennyi idősen szerintem simán megengedheted neki.
2014. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem anyuka vagyok, de talán hasznos a válaszom.

Én 9. óta megyek mindig körmöshöz, mert rágtam a körmöm és csúnya volt. Mindenki dicséri, mennyire szép, sosem izléstelen. Nyári szünetben kicsit feltűnőbb (serősebb színek), iskolaidőben általában rózsaszín, krémszínű, stb.

Hogy mit kezdjél vele? Vidd el körmöshöz, had örüljön:) Ettől nem lesz r.bancos, stb.

2014. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%
Én a gél lakkot engedném, de szten a zselé az korai és a körmének sem jó.
2014. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megengedheted neki nyugodtan, ha nem vörösre vagy túl feltűnőre szeretné :) De ha szép egészségesek neki akkor felesleges.
2014. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én meglepném vele szülinapjára, de persze csak diszkrétet, franciát. Semmi baja nem lesz tőle, a köröm lenő.
2014. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!