Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves fiam szülinapjára...

7 éves fiam szülinapjára szeretné meghívni néhány barátját. Ekkora gyerekeknek kell még, hogy a szülő is ott legyen a bulin? Te elengednéd úgy hogy nem vagy ott?

Figyelt kérdés
Családi házunk van kertes nyári a fiam úgyhogy itt lenne a buli . 5-6 fiú jönne, és a férjem meg én meg a húgom is itt lenne, mert az ő fia iis meg meghívott lenne. Ennyi felnőtt mellett elengedéd egyedül a gyerkőcöd úgy hogy még nem voltak nálunk? Annyi helyünk sajna nincs, hogy a szülőket is vendégül lássuk. Még sosem volt ilyen bulija, most nagyon szeretné. Ajándékot persze nem kérnénk.
2013. máj. 25. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
HA titeket ismerlek akkor igen. Miért ne, hisz az iskolába is szülő nélkül van.
2013. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi 7 évesen csapatostul mentünk anno "csavarogni", igaz falun nőttem fel. De nem volt egy felnőtt sem velünk. :)

6 éves unokaöcsém pedig pont a múlt héten volt buliban, ott is csak a 2 szülő volt.

2013. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bőven ! A szomszéd kislány 6 éves, a csoporttársai is szülők nélkül jönnek, ismerik egymást az anyukák.
2013. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat mar anno óvodáskent is egyedül maradtak a gyerekek a szülinapos szüleivel a buliban..... Szülőket nem nagyon szoktak meghívni ilyenkor
2013. máj. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Elvinném hozzátok a fiamat, megkérdezném, mikorra jöjjek érte és ennyi. :-) Ha van otthon három felnőtt, az tán csak tud vigyázni 5-6 gyerkőcre! :-) Ne félj, meg fogják érteni az anyukák! Mondd is el nyugodtan, ha valaki rákérdezne, hogy miért, de szerintem a szülők kifejezetten örülni fognak, hogy a gyerek jó helyen van, jól érzi magát, nekik meg jut addig egy kis szabad idő, más dolgaik intézésére. Boldog szülinapot a kisfiadnak! :-)
2013. máj. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha ismerem az anyukát.
2013. máj. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk már az óvodában is (középsőtől) ha bulikat szerveztek (10-15 gyerekkel!), rajtunk kívül az összes szülő csak „bedobta” a gyerekét, aztán elrohant. Irigyeltem őket, mert az én gyerekem nem volt hajlandó ottmaradni sehol nélkülünk (mármint ismeretlen helyen).

De 7 évesen már elég nagyok, és szerintem jobb is, ha nem ülnek ott sorban az anyukák, nem érzitek úgy, hogy „figyelnek a sarokból”. Ráadásul nem sok gyerekről van szó, ne aggódj, tapasztalatom szerint a szülők boldogan „lepasszolják” a gyereküket nektek pár órára. :)

2013. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elengedném a fiamat, de előtte azért körülnéznék, hogy hová is viszem pontosan.

A 6,5 éves fiam tavaly volt először egy ovistársa szülinapi buliján. Én megkérdeztem az anyukát, hogy szokták csinálni, hogy menjek-e én is, vagy nem-e teher neki annyi gyerek.

Azt mondta, hogy nem, de ha van kedvem, mehetek én is. Végül egy fél órára odamentünk a végén a kicsivel.


Mi idén csináltunk először bulit a fiamnak. Ő januári, így a lakásban volt. Több szülő is úgy csinálta, hogy feljöttek egy kicsit, beszélgettünk egy fél órát, majd mondták, hogy 7-re jönnek. Egy anyuka maradt a kicsivel, de neki kifejezetten mondtam, hogy hozza nyugodtan a kicsit, mert nagyon jönni akart ő is :)

2013. máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha ismerem a szülőket. Nálunk is így van, amikor itt van a buli akkor beadják a gyerekeket és a szülők elhúznak, vagy van aki marad, de itt bőven elférnek. Ha én viszem a fiúkat, akkor csak olyan helyre ahol már voltak, ismerem a szülőket, máskülönben maradnék...akár a ház előtt is az autóban olvasva .-)
2013. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze,fiam 6 éves szülinapján 10 fiúval voltam itthon egyedül,a szülők addig kimenőt kaptak,a kisebbik csemetém 4. szülinapján is csak az egyik gyerkőc anyuja volt itt,mert ő a barátnőm:)!

Szülinapokon a szülők nem szoktak ott lenni,a gyerekek nem is tudnának felszabadultan viselkedni!

2013. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!