Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek nagyon sokat...

Szerintetek nagyon sokat hiányoztam eddig a suliból? 16/l

Figyelt kérdés
Most is beteg vagyok,szerdán mehetek suliba,de még lehet,hogy kórházba kerülök,mert hányok meg hasmenésem van 5 napja.Na szóval ,ha szerdán már megyek,akkor ebben a félévben kb. 100 óra hiányzásom lesz.Minden nap 7 órám van,ez nagyon sok?Félek,hogy osztályozóvizsgát kel majd tennem.16/l(gimi,10.osztály)

2014. dec. 8. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tehát kb 3 hetet hiányoztál... nem kell emiatt osztályozóvizsgát tenned... ez nem olyan sok még, és gondolom ha épp dolgozat volt úgyis megíratják veled a tanárok, vagy feleltetnek abból az anyagból, tehát van jegyed...
2014. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
igen ez nagyon sok, én évente max 50 órát szoktam hiányozni :/
2014. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez elég sok, pláne hogy még csak december van. Beszélj erről az osztályfőnököddel föltétlen, ha ennyire beteges vagy, hogy találjatok ki valamilyen megoldást. Mert igazából az se jó semmire, ha betegen bemész, csak rosszabbul leszel.
2014. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
250 óránál lesz nagy baj év végén, illetve ha egy tantárgyból az éves óraszám 30%-t mulasztod...
2014. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
elég sok. szerintem kéne beszélned az osztályfőnököddel és kitalálni valami megoldást ha ilyen beteges vagy
2014. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok, ha így folytatod, akkor lehet hogy év végén osztályozó vizsgát kell tenned.
2014. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,:) nem olyan gáz. Nálam is év végére általában összejön a 200 óra, de sosem foglalkoztak vele. Ha rendesen tanulsz, és nincsenek rossz jegyeid, akkor pánikra semmi ok :).
2014. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Majdnem kitűnő tanuló vagyok,meg osztályelső is.Nincs kevesebb jegyem,mint az osztályban bárkinek,sőt...Nekem több is van,mert sokszor jelentkezek önként felelni.:)
2014. dec. 8. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan a 30%-nyi hiányzás, akkor lehetsz te 6os tanuló is, nem számít. Ez nem a tanáron múlik. Ha bizonyos százalékot elérsz, azt hiszem 10nél és 20nál, de erre nem esküszöm meg, hivatalból fognak figyelmeztető levelet küldeni a szüleidnek.
2014. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én eddig 96 órát hiányoztam :D ez szerintem egyáltalán nem sok, tavaly évvégén 240 óra volt, 250től kell osztályzót tenni.
2014. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!