Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hiányoztam a suliból 20 napot...

Hiányoztam a suliból 20 napot kifogás? (többi lent)

Figyelt kérdés

A múlthónapban azaz 14.02.24 mentem utoljára suliba, ekkor jött 1 hét vakáció. Azaz 27. mai napig 18. nemvoltam bent suliba itthon ültem. Az osztályfőnök ma felhívta a szüleimet és elmondta nekik viszont igazolásom van rá, apum elég szigorú... szerintetek mit mondjak nekik miért hiányoztam 2 hetet a suliból? egy jó kifogás kéne azt hiába mondom hogy fájt a fejem vagy a fogam még ha tényleg is eléggé lejárt. Egy olyan kifogás amit el is hisznek segítségeteket kérem.

16/f


2014. márc. 18. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért hiányoztál?
2014. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
február 24. től március 18. nem mentem be suliba ebből 1 hét kiesik mivel vakáció, az rengeteg elég sok óra. Persze igazolásom van rá de a szüleimnek mit mondjak miért nem mentem be amit el is hisznek??
2014. márc. 18. 11:16
 3/13 A kérdező kommentje:
Nemvolt kedvem bemenni unom... meg gondoltam most 1 évbe ennyi miért lenne baj 1 olyan kifogás kéne amit el is hisznek
2014. márc. 18. 11:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy 2 hetes fogfájást elhisznek.

Az influenza szövődményekkel hihetőnek tűnik ilyenkor. Bár az elég fura, ha a szüleid az ofőtől tudják meg, hogy 2 hete influenzával fekszel otthon...

2014. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szüleim reggel elmentek itthonról és meg maradtam itthon, 1 olyan kifogás kéne amit el is hisznek csak nemtudom mit mondjak nekik főleg apum miatt parázom
2014. márc. 18. 11:19
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát szülőként mondhatom, hogy nincs ilyen kifogás. Az meg még jobban idegesítene, hogy ilyen mennyiségű lógás után még a képembe is hazudsz! Szerintem ne feszítsd túl ezzel a húrt, mondd el az igazat! Ha már lógsz, legalább ne hazudj a tetejébe! Apád csak 2x olyan dühös lesz, ha még súlyosbítod a dolgot! Olyan hazugság meg nincs, amivel két hetet lehet hiányozni és elég utólag elmesélni. Az a csodaigazolás miről szól?
2014. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
97%
De 2 hétre mentek el?Szóbval o.főnek mit mondassz az mindegy.A szüleid nem sok mindent fognak elhinni.De ha mondjuk kitalalsz olyat ,hogy összevesztél valakivel a suliba stb.nem mertél bemenni mert piszkált.Ezt elhiszik talan még sajnálnak is.De utánna bemennek a suliba,hogy rendezzék a helyzetet.Ha azt mondod hogy simán lógtál.Gondolom szorulsz otthon de talán jobb az igazság hosszú távon.
2014. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
összeveszni azt ők sem hinnék el pár éve kondizom és nem kis darab vagyok nem kötekednek velem. De lehet bármekkora az ember a szüleitől azért tart. Haza jönnek a szüleim: Lógtam, tudom nem tettem jól de már megbántam jó volt itthon ülni magamba gép, tv, de azért a suliból csak kimaradtam, unom már a sulit. Ezt így elmondom nekik? Az igazoláson pedig tüdő betegség van
2014. márc. 18. 11:28
 9/13 A kérdező kommentje:
más ötletem nincs mit mondjak
2014. márc. 18. 11:50
 10/13 Andizsuzsi ***** válasza:
97%
Ha elég felnőtt voltál ahhoz, hogy úgy dönts, 2 hét hiányzás "belefér", akkor legyél elég felnőtt a következményekhez is. Nincs olyan kifogás, amit utólag a szülők bevesznek.
2014. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!