Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit csinálnátok ha...

Szülők! Mit csinálnátok ha megtudnátok, hogy a lányotok ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Rengeteg fiútt csábít el, és miután lefeküdt velük otthagyja őket.. Már rengetegszer megcsinálta, és a szerelembe bele se mer gondolni, csak a pasizás.. Itthon normális, jól tanul és sportol is, viszont hétvégente, meg a suliba folyamatosan pasizik. Nagyon szép és többen is oda vannak érte. Csak úgy váltogatja a fiúkat.. Ti mit szólnátok hozzá? Leszidnátok?

2014. dec. 8. 15:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Valamelyik nap megkérdezted ugyanezt a fiú szemszögéből. Gondolom kíváncsi vagy, mit gondolnak ha egy lány csinálja ugyanezt. :)
2014. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha lebuksz,igen...nagyon le fognak szidni.
2014. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idős vagy :) ha 14-15éves, nagy gáz, és igen mint anyukád, apukád tuti kapnál, nem fizikailag, de egy két agymosós beszélgetést megejtenék. de ha már 18 is elmúltál, hát egészségedre. csak óvatosan, mert könnyen lehetsz a suli k...ja.
2014. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Az attól is függ hány éves!?Ha 18 alatt van,akkor nagyon csalódott lennék,hogy már ilyen fiatalon egy riban.c a lányom! :(((
2014. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szólnék hozzá hogy hpv-s leszel.
2014. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

15 éves lány?

Gondolom, mivel a címkék között ezt adtad meg.

2014. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2014. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Felhívnám a figyelmét a nemi betegségekre és a helyes védekezésre, és szomorú lennék, hogy ilyen felszínes ösztönlény lett.
2014. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves 7es..

Nem, nem unatkozok, csak valamelyik nap láttam a kérdést, amit belinkeltél, voltak, akik még bátorították is a gyereket, és kíváncsi voltam, hogy ha lánnyal lenne a kérdés mi lenne..

Tudod..kettősmérce..

Bár én ha lány, ha fiú pofánvágnám de minimum leordítanám és szobafogság..

2014. dec. 8. 16:55
 10/19 anonim válasza:
100%

"Pofánvágnád"?

Leordítanád?

Szobafogság?


Hát remélem nem egy felnőtt vagy, mert akkor elég korlátolt lehetsz.

Ezzel csak annyi érnél el, hogy a büdös életben nem lenne veled őszinte.

Normáliséknál az ilyen dolgokról inkább beszélgetni szokás, mert annak valami oka van, ha egy lány ilyen lesz.

2014. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!