Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lesz a két osztrák lánnyal,...

Mi lesz a két osztrák lánnyal, akik kimentek az ISIS-hez?

Figyelt kérdés
Két 15-16 éves osztrák lány nemrég búcsúlevelet hagyva lelécelt az ISIS-hez, azóta csak egy-két fotó került elő róluk, semmi más. Mi lesz velük? Egyáltalán milyen körülmények között élhetnek? Hogy bánnak ott velük?

2014. dec. 15. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Azért ennél jóval többet lehet tudni erről a két lányról. A "nemrég" az kb. 3 - 4 hónapja volt és azért elég sok mindent megosztottak eleinte a facebook-jukon keresztül a nagyvilággal.

Hozzáadták őket 2 csecsen "harcoshoz", ha jól emlékszem az egyik lány vagy talán mindkettő már terhes is. Valószínű házi rabszolgaként vannak kezelve. A körülményeik szerintem egy laktanya szintjen lehetnek, aminél azért lehetne tosszabb is szerintem. Most már haza akarnak jönni, de szerintem odakint fognak meghalni. Kétes elemek az osztrák kormány nem igazán tudja mit lehetne velük kezdeni.

2014. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is azt olvastam amit az első. És valószínűleg soha nem térhetnek haza, az már nemzetbiztonsági ügy, hogy beengedjék-e az országba, hiszen nem titokban moziba szöktek el pár órácskára.
2014. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk úgy, hogy ők már számítógép nélkül tolják a Call of Dutyt.
2014. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát... :(


[link]

2014. dec. 19. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Van egy olyan érzésem, hogy még ő járt jobban a kettő közül, mert neki már vége a szenvedésnek. :-(
2014. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
most erre nem tudok mit mondani.. mi a rákért mentek ki Szíriába? mire számítottak? nem is értem. hülyék voltak.
2014. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meghalnak

Burkát hordanak, megdugja őket a férfinép, meghalnak

2015. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már meghaltak.
2015. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére
2016. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!