Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet olyan lánnyal...

Mit lehet olyan lánnyal kezdeni, aki taxival járkál folyamatosan?

Figyelt kérdés

Ugye hogy itt a hideg, Ő fázik, ha sétálnia kell. Ezért ha nincs, aki elvigye, taxit hív.

Viszont én sokat vagyok vele (nagyon jóban vagyunk) és én tök jól elvagyok gyalog, biciklivel, de Ő meg ilyenkor csak taxival hajlandó menni, de még akkor is, ha csak 2 utcával arrébb megyünk.


Csak Ő elindul 10-15 ezerrel esténként bulizni, én meg 3-4 ezerrel és ugye ha együtt taxizunk, fizetem a felét. De az én szüleim nincsenek olyan helyzetben, hogy én naponta több ezer forintot eltaxizzak.


2015. jan. 16. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
milyen értelembe mit kezdj vele? bulizzatok együtt, de nem muszáj neked is taxiba ülnöd ha nem laktok a buli helytől messze. sokszor kiüt az anyagi különbség a barátságokon.
2015. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ne fizesd a felét. Ha nem jó neki úgy, majd szól. Akinek ilyen jól megy azon nem kell szégyellni picit "élősködni"
2015. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyedben ilyenkor megmondanám, hogy "bocsi, de én nem vagyok ennyire eleresztve, ja és ennyire lusta sem vagyok".
2015. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem semmi közöd ahhoz,ha ő úgy érzi jól magát ha taxizik.(megmondom őszintén az éjszakában hazajárkálni biztonságosabb taxiban)

Nem tart nagykést a fejedhez,hogy ülj be mellé.Te majd innentől gyalogolsz,ennyi.

2015. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyalogolj haza. A bulizásnak nem szerves része a hazjutás. :)ha nem együtt mentek akkor se történik semmi.
2015. jan. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!