Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamaszok miért beszélnek...

A kamaszok miért beszélnek folyamatosan bulikról meg alkoholról?

Figyelt kérdés
Miért jó sokaknak már kamaszkorban annyi alkoholt inni, meg minden hétvégén bulikba járni, és részegre inni magukat? Buszon, iskolában meg folyton csak arról lehet hallani hogy milyen jót buliztak hétvégén, mekkorát hánytak meg ilyesmik.
2012. jún. 10. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert manapság ez a trendi, idiótának lenni, felelőtlennek..

Tiltani nem lehet, akkor csak rosszabb, majd a saját kárukon megtanulják... vagy nem. Mert nem mindenkinek lesz baja tőle ugyebár. Ők azt hiszik ezzel menők. Jó esetben később rájönnek, hogy mekkora hülyék voltak annak idején..

2012. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert megszüntek az elvárások a kamaszokkal szemben. A többség nem tanul, mégis jól él, a szülei tartják így is, úgy is, nevelni nem nevelik, az iskolában sincs már nevelés, csak fejkvóta az iskola fenntartásához, a kamaszok meg egy céltalan réteggé vált egy célokat meghatározni nem tudó világban. Ha csak az unalom maradt nekik, meg a Facebook, hát isznak és buliznak... miért, mit csináljanak?
2012. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Khm, khm... Már aki...


19f

2012. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert manapság az a "trend" hogy szexelnek,isznak,buliznak,3 kg smink ribis öltözet,a fiúk úgy néznek ki,mint a díszb*zik,vagy még rosszabbul(tisztelet persze a kevés fiú és lány kivételnek),szülőket nem érdekli,vagy megengednek mindent,mert szerintük normális 12-16 éveseknek ez a szórakozásuk,komolyan nem is értem ennyire unatkoznak?? bulizás amúgy is az érettségi utáni,és a fősulis/egyetem alatti élet része,nem taknyos tizenévesként kéne,érdekes sokan ezeknél boldogok,jól szórakoznak,nem halnak bele ha nem mennek el buliba nem fetrengnek részegen nem cigiznek és nem szexelek,szerintem szánalmas és szomorú amerre tart a tini társadalom
2012. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
56%
Nem tudom miért általánosítotok én is fel szoktam járni bulizni én is be szoktam rugni és jól érzem magam akkor. Aki meg beszólna hogy mi lessz velem 10 év múlva annak üzenem hogy csak akkor járhatok el ha tartom a 4.5 fölötti átlagot most évvégén 4,8 leszek és ezt megünneplem. És ha már most elkezdik legalább hamarabb kinőnek belőle...
2012. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem taknyos 13-14-15-16 kell elkezdeni hanem majd 17-18-19-20 évesen érettségi után főiskolán,egyetemen,nem kinőnek belőle utolsó hanem kiégnek teljesen más..
2012. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert szerinted beszélgessenek a történelemről vagy a fizikáról? a mai világban ez már több mint valószínűséggel nagyon de nagyon ki van zárva, hisz a média által sugárzott neveletlenség nagyon megragad a kamaszok agyában, és mindig a nagyobbnak kell adni példát, a kisebbnek. na és szerinted a nagyobbak mit csinálnak? hát ezeket, amit leírtál. a kamaszok pedig arról vesznek példát. én most egy cseppet sem mondtam, hogy ez rossz vagy jó, inkább semleges maradok.
2012. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ez a divat.
2012. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!