Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lány lánnyal való csókolózás...

A lány lánnyal való csókolózás ennyire menő lenne?

Figyelt kérdés
"ennyi? ez is lehet,hogy csak divatból csinálta.Rengeteg ismerősöm van aki csókolózott lánnyal,mert az a "menő"."
2015. jan. 20. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nincs köze sem a menőséghez, sem az erkölcshöz.

Én is smároltam már lánnyal, hárommal is. Először kíváncsiságból, később azért, mert részegek voltunk. Nem hinném, hogy ez olyan nagyon elítélendő lenne. Könnyűvérűnek sem tartom magam, és erkölcstelennek sem.

Nem is tud róla sok ember, főleg, hogy inkább próbálom titkolni is, nehogy az ilyenek, mint te furcsán nézzenek rám.

2015. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem menőzésből csinálják. Én is kipróbáltam az egyik barátnőmmel. kb 3 alkalom volt. EGyszerű buli volt, iszogattunk, aztán miért ne, kipróbáltuk, de ennyi. Nem tudnék ennél többet csinálni, és nem is vágyom rá.

De nem mások előtt csináltuk, eszembe se jutott olyan hogy most ettől menő lennék.

Fiatalon, kíváncsian, csinálunk eszetlenségeket. Szerintem nem a világvége. Nem azért ilyen a világ, mert a lányok csókolóznak :D

2015. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy azonos nemüvel csókolózni egy kihívás egy leküzdendő gát és én amikor kipróbáltam végteenül szabadnak éreztem magam de igazábol nem volt benne semmi érdekes így vissza gondolva olyan volt mint egy átlagos csók talán még nem is csinálta annyira jól az illető.

És nem lettem meleg,azzóta már boldog párkapcsolatban élek és bőven elég volt egyszer kipróbálni csak hogy tudjam milyen érzés.

2015. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!