Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akivel már 4...

Mondmeg miaz kérdése:

Van egy lány akivel már 4 napja ismerkedem és tegnap elmentünk sétálni, beszélgetni, sokszor ölelkezünk és nem tudom hogy mikor kellene megcsókolnom, mikor kellene?

Figyelt kérdés
Naugye azért nem tudom mivel, egyszer amikor ölelkeztünk a kezemet lejebb csúsztattam a fenekéhez, és utána közölte hogy ha ezt nem csináltam volna meg lesmárol.. szóval bunkónak tartott hogy csak dugásra kellene.. de nem, most úgy néz ki sikerült bűnbocsánatot kapnom :D de most elbizonytalanodtam hogy ha megpróbálom megcsókolni akkor bunkónak fog-e tartani vagy nemis tudom :/ |||HELP|||

2015. jan. 10. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A következő talin,mikor megölel:D
2015. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért megfogni a fenekét úgy, hogy még csók sem volt tényleg bunkó. Bocsánatot kértél legalább? Egyébként neked kell érezned, mikor jó az alkalom. Amikor a fenekét megfogtad, ahelyett kellett volna, olyan alkalmat keress, mint az volt.
2015. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánatot kértem legalább 4x, végülis az a bizonyos ölelkezés elég romantikus volt de elég rendesen elrontottam :/ ezért útálom is magam :C de pont amiatt amiért bunkónak tartott nem szeretném megint ezt atélni hogy "bunkó" vagyok.. NEMTUDOOOM :C ezért is kérdeztem, ha legközelebb lesz ilyen alkalom akkor megcsókoljam? ez olyan komplikált :(
2015. jan. 10. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg csak azt tudom mondani, hogy neked kell tudnod. Legközelebb ilyen helyzetben a feneke helyett inkább az arcát simogasd és onnan lehet mit kezdeni.
2015. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Viszont ez az arc simgatósdi jó, de nembiztos hogy kivitelezhető.. :/ amikor átölel kb egy egész esetleg 2 percig is ott ölelkezünk és utána mikor abbahagyjuk, akkor mielőtt elhúzódna fogjam meg a kezét hogy ne távolodjon el és úgy simítsam meg az arcát?
2015. jan. 10. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, vagy a kezét, vagy a derekét fogd tovább és az arcának megsimításával fordítsd az arcát magad felé. És nézz bele a szemébe. Ha nem veszi el a tekintetét, hanem ő is téged néz néhány másodpercig, akkor mehet a csók.
2015. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem mostmár sikerülni fog ez a csók dolog.. :D
2015. jan. 10. 19:58
 8/9 anonim válasza:
szerintem most egy két találkozás erejéig hanyagold a csókot meg a tapit, és amikor már úgy érzed, hogy "elfelejtette", akkor egy beszéd közbeni szünetben csókold meg, és ha ekkor éppen álló helyzetben vagytok, és már egy pár másodperce megy a csók, na akkor esetleg foghatod a fenekét is! Sok sikert! *_*
2015. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érezni fogod a pillanatot cak ne siesd el. Aztán írd meg mi volt! :))
2015. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!