Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem kellek a lányoknak,...

Miért nem kellek a lányoknak, azért, mert jó fiú vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem járok bulizni, se szórakozni, nincsenek barátaim.

Ez az én előző kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


-a csajok miatt tanultam, az évfolyam egyik legjobbja lettem, minden évben díjat is kaptam


-valahogy egy nő se sikerült ,még sokan mondják én a barátnőmnél alszok stb

-Több lánynál is bepróbálkoztam már

Pl.: Egy másik lánynak is ő meg inkább azt választotta ,hogy szerelmes lesz egy bulizós srácba, a csaj leitatta a srácot és úgy csókolóztak.


-Csak nem tudom bennem mit nem szeretnek a csajok...


2015. jan. 21. 10:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Meg én nem szólok vissza a szüleimnek, mert ha valamit ők elmondanak az úgy van. Nekem nincsenek kamaszkori lázadásaim.
2015. jan. 21. 10:42
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Valószínű, hogy ez most rosszul fog esni és ne haragudj, nem bántásból, de veled nem az a baj, hogy jófiú vagy hanem az, hogy unalmas.

Az én férjem is jófiú, minden anya álma, de mégsem unalmas. A jófiúságnak is vannak szintjei.

Egyébként pedig 17 évesen semmiről nem vagy lemaradva.

2015. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem kezdj el valami izgalmas sportot (már ha van rá időd és "kereted"), ami bejön a csajoknak: lövészet, ejtőernyőzés, siklóernyőzés, vitorlázó repülés. Ezekben a klubokban viszonylag hamar be lehet csajozni :-)
2015. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is ez a probléma, hogy unalmas vagy.
2015. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Rakd fel magad fényképel társkereső oldalakra mint a (love.hu,parom.hu) leírod hogy milyen tipusí ember vagy, biztos van olyan tipusú nőnemű mint amilyen te vagy.
2015. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Az a probléma, hogy senki sem tanulmányi eredmény alapján választ magának párt.

Nyilván senki sem örülne egy buta, bukásra álló srácnak, akinek kiesik a szájából a kapanyél..De az, hogy kitűnő vagy, nem fog téged csajmágnessé tenni, nem is értem miért hitted, hogy ez a kulcsa.

2015. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha tanulsz azt magad miatt tedd. Az említett lány is fiatal, még a kalandokat keresi, jobb esetben az meg fog változni (ha nem így lenne akkor egy hozzád hasonló srácot meg sem érdemel).

Valószínűleg túlságosan rágörcsölsz a csajozásra, lehet ezért nem jön össze (vagy észre sem veszed, hogy másnak viszont bejönnél).

Van hobbid? mivel szeretsz foglalkozni?

Talán hasonló érdeklődési körűek társaságát kelen keresned.

Milyen csajt képzelsz el magad mellett? (vagány/szerény) Mert akit említettél a kérdésben, hát ő elég könnyűvérűnek tűnik.

2015. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb tini szabadidős elfoglaltságai közben akad rá a szerelmére. Járj filmklubokba, jelentkezz tánccsoportba, ifi hittanra, bármire, ahová több lány is eljár.

És igen ne akarj mindenáron valakit, csak ismerkedj, tanulj meg beszélgetni, érdekesen sztorizni, kedvesen figyelni, és menni fog magától.

2015. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam, hasonló 'kárán' adok neked javaslatot.


Nekem volt egy lány, akit megismertem, jóba lettünk.. Több mint egy évig nagyon jó barátok voltunk, és végig azt hittem lesz valami, ha egy kicsit rendberángatom magam... Elkezdtem kondizni, sportos lett a testalkatom, leszedték a fogszabályozómat, mindeközben próbáltam megfelelni egyre több dolognak, ami már tök lehetetlennek tűnt... Szóval végre normálisan kikupálódtam, úgy voltam vele, ha fejben jól összeillünk miért ne? Aztán elhívtam pár randira, ami után megmondta korrekten, hogy nem fog menni. Ez az első két hétben nagyon lehangolt, aztán kicsit kevesebbet beszélünk, jóba vagyunk, de rájöttem, hogy tökre nem érdekel a csaj... Sőt kifejezetten azt éreztem, hogy nagyon nem illünk össze...


Ezután folytattam az edzést, sportot, sokat olvastam, családommal utazgattunk az azt követő nyáron. (Ez volt idén.) Elkezdődött a suli és észrevettem mennyi szép lány van... Elkezdtem velük dumálni, az elején még kicsit esetlennek éreztem magam, de a lányok 70%-a ha kicsit vicces vagy és "beégsz" max cukinak tartja... Egyik sem volt életem szerelme, de megtanultam beszélni lányokkal.


Szóval eddig igazából tiszta profit, hisz magam "fejlesztésével" sokat töltöttem, jobb ember lettem:)


Egy idő után csomó csajjal lettem jóba, úgy kb 3 hónap alatt... Nagyon sok kedves lánnyal megismerkedtem, és sokuknál próbálkoztam is, akivel el tudtam képzelni valamit... Hát bevallom az utóbbi fél évben volt jónéhány visszautasításom, de nem csüggedtem, aki szimpatikus volt adtam neki egy esélyt.:)


És végül közeledünk a mához, novemberben megismertem egy olyan lányt, akivel amúgy szóba se állnék, hiszen miért érdekelnék egy olyan csajt, aki 'bárkit megkaphat' szinte. Még a hónapban összejöttem vele...:) Persze én még sose csókolóztam, sosem volt barátnőm, teljesen tapasztalatlan voltam...


Hogy őszinte legyek a tanulság: nem volt hiábavaló amit eddig csináltál, sőt!!! Sokkal jobb embert faragsz magadból! De tudni kell beszélni, próbálni jófejnek, érdekesnek lenni...:) Ha ez meg van akkor csak a megfelelő csajra kell várni... Látod én sem adtam fel, és rinyáltam, hanem ismerkedtem, még ha a csajok konkrétan eleinte kinevettek is...:D


Próbálkozz, kitartás! Egyszerre csak egy csaj!


Persze amúgy lehet, hogy a Te problémád másban rejlik, nem ismerlek:)


17/F

2015. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem, akivel 8 éve együtt vagyunk és van egy kisfiunk is már, tipikus jófiú. (épp ezért nem is volt nagy sikere fiatalabb korában a lányoknál) Nagyon sok olyan lány/nő van, akinek az értékrendjében a pénz, vagy a vagányság előrébb van a becsületességnél, megbízhatóságnál. Számtalanszor hallottam 18-20 éves koromban a barátnőimtől, hogy nekik XY túl jó, túl nyugodt, egy kicsit rosszabb kell. Aztán nem egyszer találták magukat olyan helyzetben, hogy az, aki már nem volt a túl jó kategória, megcsalta őket, vagy később alkoholista lett, a bulizósból, kocsmába járós lett. Vagy a verekedős az asszony ellen fordította az öklét. Sajnos annyi üresfejű, felszínes valóságshown, meg realityn nevelkedett ember van, hogy nehéz köztük megtalálni azt, aki normális.
2015. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!