Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ciki szerintetek, ha...

Az ciki szerintetek, ha társkeresőn csináltam egy ál profilt egy szép lányról és leveleztem magammal, hogy barátaim elhiggyék kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés
vagy esetleg sokan mások is ezt csinálják, mert gondolom a szép lányok senkinek nem írnak vissza...

2014. okt. 23. 16:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz. :D
2014. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szimplán beteges.
2014. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ez nem ciki, ez szánalmas
2014. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én itt gyk-n szoktam magamnak üzenetet írni, de nem regisztráltam másik néven, mert úgy sincsenek barátaim, én meg amúgy is tudom, hogy én írtam.
2014. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nah 3as mert neked a szép lányok visszaírnak, persze... -.- inkább ne ítélkezz
2014. okt. 23. 16:53
 6/24 anonim válasza:
Komolyan? Ez tényleg szánalmas. Az, hogy nem kellesz senkinek vállalhatóbb mint amit csinálsz.
2014. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
kellenék pár lánynak, de ők annyira taszítóak hogy senkinek sem kellenek, és a barátaim is szörnyülködnek rajtuk, most végre megmutatnám h én is kellhetek egy normális vonzó magára valamit adó lánynak.
2014. okt. 23. 16:56
 8/24 anonim ***** válasza:
#3 nem azért vagyok itt h csajozzak, hanem mert ráérek és próbálok segíteni azoknak akik valamiért nem a szüleikhez fordulnak. Tudod én nem neten nyafogtam, hanem élőben ismerkedtem lányokkal és nem kamu leveleztem, 16 éves kapcsolatom van , boldogok vagyunk ésmár apuka is vagyok (talán ezért is van bennem több empátia). Nem nyafogni és kritizálni kell hanem felkelni a fotelből és elmenni élő emberek közé, ha pedig nem vagy elégedett magaddal akkor sportolj, válts frizurát, ruhatárat. Olvass h legyen szókincsed, választékos beszédet és tanulj illemet. hidd el segít. Üdv 37F
2014. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
én sem ezt tettem :) élő emberekkel ismerkedtem, ismerkedek, a net csak az egyik oldala, két egyetemre járok, úgy gondolom elég értelmes vagyok, sportolok, pár éve ruhatárat, stílust váltottam, hogy "menőbb" legyek, mindent megteszek a sikerért és hiszek is benne, csak tudod több év küzdelem és változások után frusztráló hogy még mindig nem kellek senkinek aki szép volna, ez a barátaim körében is csökkenti a presztízsem.
2014. okt. 23. 17:09
 10/24 anonim ***** válasza:
Szomorú
2014. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!