Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Volt egy botrany. Egy fovarosi...

Volt egy botrany. Egy fovarosi kozepiskolai tanar molesztalta diakjait, de foleg FIUKAT! Szerintetek mi volt az oka, hogy nem szolalkoztak fel a diakok?

Figyelt kérdés
Magambol kiindulva ha szexualisan zaklatna egy ferfi tanar az elso alkalommal allba vernem. Ha 200ks-s akkor meg max szolok a szuleimnek. De ott egy osztalynyi gyereknek nem volt ennyi esze? Nalunk a 10fiubol 6tuti h kiverne a fogat... De ott semmi? Szexualisan zaklat egy ferfi tanar es semmi reakcio? Szerintetek miert? Miert voltak ilyenek?

2015. febr. 8. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd végig a történetet, kicsit hosszú, de ha egy minimális empatikus készséged van, akkor talán bele tudod élni magad az érintettek helyébe: [link]
2015. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezt a cikket akartam volna belinkelni, ugyanis elég jól kivehető belőle a válasz a kérdésedre.
2015. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Mert utólag már szégyellik, hogy sosem ellenkeztek.
2015. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Ezt én se értem 14-18 fiúként már colt annyi eszem hogy tudja kezelni az ilyen dolgokat.
2015. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ma történt, nyilván sokkal felvilágosultabbak az emberek manapság ilyen szempontból. Könnyebb tisztában lenni azzal, mi a jó és a rossz, ha már sok ilyen történetet hallani.


De ha belegondolsz, hogy van egyetlen egy olyan ember, akire felnézel, akit lazának és jófejnek tartasz, akiben 100%-osan megbízol, az hidd el, nagyon könnyen meggyőzhet arról, hogy az, amit csinál, teljesen rendben van.

2015. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg olvasd el a cikked, választ adnak benne a kérdésedre. Felesleges itt fejtegetni.
2015. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!