Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Önző lennék emiatt? Vagy most...

Önző lennék emiatt? Vagy most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm összejött azzal a fiúval, aki nekem elég régóta tetszett.

Nagyon közel álltunk egymáshoz, szinte mindent együtt csináltunk. De most úgy érzem, hogy bárhol szívesen lennék, csak Ő ne legyen ott. Ez azért problémás, mert a gimnáziumban minden óránk közös, mellette ülök mindenhol és még különórára is együtt járunk.


Viszont ha vele vagyok, csak rossz kedvem van, ha meg egyedül vagyok, a történteken gondolkozom és sírok. Ezért elkezdtem másokkal is többet lenni, délutánonként, esténként nagyon ritkán vagyok egyedül, mindig megyek valakikkel vagy moziba, vagy kajálni, vagy jégkorizni, vagy valamilyen programra, néha csak beülünk koktélozni valahová.


Viszont ma az egyik közös barátnőnk mondta, hogy mennyire önző vagyok, mert eltaszítom magamtól és nem foglalkozom vele, meg ő nem akart ezzel megbántani...

16L


2015. febr. 9. 19:36
 1/10 anonim válasza:
30%

Igen önző vagy.

Az a "pasi" nem volt a tied, önálló élő, érző emberi lény. Nem azért létezik, hogy NEKED legyen egy. (És amúgy ez vonatkozik a szobanövényekre, háziállatokra, kisbabákra.)

Amit csinálsz az leginkább hisztéria. Mint amikor a sértődött óvodás behúzódik a sarokba.

2015. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De nem is a pasival van a baj, mert ha más lánnyal lenne együtt, az nem lenne rám ilyen hatással. Kibeszélnénk a legjobb barátnőmmel és ennyi.

Hanem az zavar, hogy a "legjobb barátnőm" tette ezt, kb. semmibe véve az érzéseimet.

2015. febr. 9. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
nem vagy önző, én is ezt csinálnám. 19l
2015. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

A barátnőd tudta ,hogy neked bejött/bejön a srác?


Mert ha nem akkor igazából nincs értelme. Ha tudta akkor viszont elég gáz. Én akkor őszintén elmondanám neki ,hogy mi a baj. Nem azt ,hogy akkor menjenek szét , csak hogy tudja mi a helyzet. Az őszinteség mindig jobb.

2015. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudta. Mindent megbeszéltünk egymással.

Mikor először elmondta, én mondtam Neki, hogy rosszul esik nagyon, de Ő erre pár napra elmondta, hogy Neki fontos a fiú és hogy reméli, ettől még ugyanúgy a legjobb barátnője maradok...

2015. febr. 9. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy önző. Es ha tetszik neked is a fiú, akkor ez az érzés (rosszkedv) csak ugy jon, nem tehetsz róla. Ha nem tudta volna hogy neked is bejön az mas dolog, akkor maximum magadban szomorkodsz. En sem birnek a helyedben a barátnőmmel jopofizni, legalább is egy ideig.
2015. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

De gyerekes vagy...Ha nektek nem jott ossze,nekik se jojjon,ugye? Ne legyel mar hisztis.... Meg a "tetszik" kategoria meg semmi.Ha gyerekkor ota tarto halalos szerelem,aztmodom TALAN hogy jogos,de igy? Azert haragszol ra mert boldog? Vagy csak feltekeny vagy a legjobb baratnod boldogsagara? Nemertelek... A legjobb baratnodet nem kene emiatt megbantani.Mondd el neki h rosszul esett,de nem harag csak szoljon ha van valami.Meg a masik h emiatt sirni? Oke,en fiu vagyok,es amugyse egy szerelmes tipus,de sirni egy ilyenert?!?!

Hat nekem elvi kerdes! Havert/baratot egy noert SOHA. Pasit talalsz az utcan 20at,de gyerekkori IGAZ baratot egyetse.;)

2015. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Jajj ezek az óriási tini problémák. =D Képzeld velem is volt ilyen. Nekem nem jött össze a sráccal, de a barátnőmnek, akivel mellesleg még együtt is laktunk, viszont igen. Lehet föl kellett volna őket kockáznom kis baltával, ezek szerint az a normális. Amúgy azóta ők szétmentek, de mi még mindig nagyon jó barátnők vagyunk. A szerelem hip-hop elmúlik, annyira hülyeség miatta felrúgni a fontos dolgokat.
2015. febr. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem vagy önző. A legjobb barátnőmmel sohasem tennék ilyet, és teljesen megértem, hogy ezek után nem vagy kíváncsi rá.
2015. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki sem önző - a barátnőd nem tehet róla, hogy ugyanaz a srác tetszik neki, mint neked, és te sem tehetsz róla, hogy nem annyira jó érzés együtt látni őket, vagy hallgatni, ahogy a közös programokról beszél neked, ha csak ketten vagytok.
2015. febr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!