Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire számítanak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire számítanak az apróságok mint pl. kis vagy nagy mell? Nem elég csupán az összhatás?

Figyelt kérdés
Mindenhol ilyen kérdéseket látni, hogy melyik a jobb... Most bejött a nagy fenék divat mindenki ilyet akar... Ez am tényleg tetszik a többségnek vagy csak most ez a divat és kész?
2014. aug. 15. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy TE szeresd és fogadd el a tested olannak amilyen!Ez pedig máris különlegessé tesz,és nem divatmajommá!
2014. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincsen önbizalom hiányom, a kérdést azért tettem fel mert kíváncsi voltam, hogy ez csak minket nőket érdekel vagy a férfiakat is... Egyáltalán lényeges e hogy c-s vagy dd-s a mellmérete egy nőnek...
2014. aug. 15. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak divat, nekem tetszik a kis mell is meg a nagyobb is,a kis segg is meg a nagyobb is, az összkép a lényeg, persze a kibąszott nagy segg meg mell nem jön be!
2014. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak az embernek bizonyos elvárásai a másik nemmel szemben. Mindenkinek más jön be. Én hiába mondom, hogy nekem a barna hajó, zöld szeműek tetszenek, ha másnak a szőke, vagy a vörös a nyerő. Azt is mondhatom, hogy a testesebb, combosabb, húsosabb lányok jobban tetszenek, ha mindenkimásnak a vékony, sportos kell.


Alapvetően, mindezek ellenére nagyon fontos az összhatás, mert ez akár fel is boríthat minden addig célként kitűzött elképzelést! Tetszett már meg ilyen nő is!

2014. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) azért még írhattok, hogy mi az elképzelésetek erről
2014. aug. 15. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hany éves vagy valami azt súgja, hogy nagyon fiatal. Nincs melyik a jobb, hanem valakinek ez valakinek az tetszik. Az meg hogy nagy vagy kicsi a "divat" (?) életemben nem hallottam. Tiszta nevetséges. Egyébként az én véleményem az, hogy pl. a nagy mell az 18-24 éveseknek jól áll (szó szerint) és adott esetben még irigylésre méltó is lehet, de ne feledjük hogy ez bizony múló állapot. Az én párom 36 éves de a mellei még simán kiállják a ceruza próbát. Irigykedve is nézik a húszonéves csajok a strandon. Szóval a lényeg, hogy olyan vagy amilyen vagy csak foglalkozz magaddal. Sportolj, foglalkozz magaddal és próbálj meg egészségesen élni, enni. És akkor tuti leszel és maradsz is!!
2014. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!