Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hazahozathatom a 18 éves...

Hazahozathatom a 18 éves lányomat a rendőrökkel ha hétvégén elmegy a barátaihoz? De az nem számít bűncselekménynek ha bezárom és nem engedem ki a lakásból ugye?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hazahozathatom a 18 éves lányomat a rendőrökkel ha hétvégén elmegy a barátaihoz?

NEM.

De az nem számít bűncselekménynek ha bezárom és nem engedem ki a lakásból ugye?

DE IGEN.

2015. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de ezt nem értem miért bűncselekmény ha a saját lányomat nem engedem hogy elhagyja a lakást
2015. febr. 25. 18:42
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 18 éves, így nagykorú, tehát nem, nem hozathatod haza, ugyanis nagykorú, nem szabhatod meg neki, hogy kivel, mikor, hol és mit csinál!

És ha bezárod és nem engeded ki a lakásból, azt úgy hívják, hogy személyi szabadság megsértése, korlátozása vagy nevezzük bárhogy és bűncselekménynek minősül!

De nem gondolnám, hogy te szülő vagy, ugyanis egy szülő ilyen kérdéseket nem tesz fel!:) Nagy valószínűséggel te vagy a gyerek, akit nem akarnak a szülők elengedni.:)

2015. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A lányod felnőtt, nem mondhatod meg neki mit csináljon, hova menjen... de nyilván ezt te is jól tudod... vagy ennyire hülye vagy? Esetleg ez egy kamukérdés egy unatkozó tinitől?
2015. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert már felnőtt! Gondolom te se örültél volna 18 évesen ha a szüleid így bánnak veled.
2015. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy ez kamukérdés. Mert ha nem, akkor a lányodnak minden joga megvan feljelentést tenni
2015. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hozathatod haza.Utóbbi pedig bűncselekménynek minősül.
2015. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem zárhatod be a "saját lányodat" amiért a férjed sem zárhatja be a "saját feleségét". Vagy te örülnél, ha megtenné?
2015. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy eltűnt miután valaki írta, hogy a kérdező inkább a gyerek :DD
2015. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tűntem el. Azért kérdeztem, mert a lányom többször is felhozta, hogy mivel.elmúlt 18 ezért nem irányíthatom örökre. De viszont félek, hogy hülyeséget fog csinálni és nyugodtabb vagyok, ha tudom, hogy itthon van.
2015. febr. 25. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!