Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az mennyire baj, ha 17 évesen...

Az mennyire baj, ha 17 évesen azt se tudom, hogy kell hozzáérni, megcsókolni egy lányt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd hogy a falloszod vezessen,ifjú Padawan
2015. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:D

Igen, lényegében az 1-es elmondta :D

Jön az magától, nyugi :)

2015. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-esnek


Vezetne az bölcs mesterem, de nem sikerül. A Jedi erőt még nem érzem teljesen.



Komolyan, annyira égőnek érzem.

2015. febr. 26. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá jelölt, akkor hamar belejössz :)
2015. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van csajszi, akkor nincs ott semmi gond. Összehozni egy találkozót nem egy nagy cucc, beszélgessetek, és ha passzoltok, akkor úgy is jól fogjátok érezni magatokat. Második randin lazán megcsókolhatod, kerülj közel hozzá, mármint fizikailag, ne egy méterrel egymás mellett üljetek :D

Lassan közelíts, és adj puszit a szájára, aztán mehet a dolog, ha nem húzódik el. Onnan már érezni fogod :)

Legyél kedves, udvarias, nyisd ki neki az ajtót, engedd előre, dicsérd meg a haját, ilyesmi kis dolgok lényegtelennek tűnnek, de nagyon jól tudnak esni, hidd el :))

2015. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Mindenki máskor kezdi, van aki már 15 évesen átéli ezek a dolgokat, meg van aki csak 20-on valahány évesen. Ha rágörcsölsz akkor csak rosszabb lesz.
2015. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon örültem, hogy a barátomnak mindenben én voltam az első (18 volt akkor) :) Nem okozott neki gondot, jött magától. Pedig ő elég parázós típus :D

Ne görcsölj, menni fog :)

2015. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokáig én is azt hittem. Aztán kiderült hogy mégis megy.
2015. febr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!