Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémes fehér folyásom van 3...

Krémes fehér folyásom van 3 napja, a melleimhez nem lehet hozzáérni annyira érzékeny és duplája ami szokott lenni, meg nagyon fáj a jobb oldalon a derekam alja. Nem védekezünk, a nemvártig meg még pár napom van. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vedekeztetek akkor lehet terhesseg, de persze attol is fugg, hogy jokor voltatok-e egyutt. Nekem nemvart elott erzekeny volt a mellem es fajt/szurkalt a hasam alja (nem a derekam). Habar a te tuneteid akar a nem vart tunetei is lehetnek ez attol fugg, hogy neked milyen tuneteid szoktak lenni. Ha nem jon meg akkor csinalj egy tesztet az a biztos :D Sok szerencset!
2013. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem védekezünk...:) Viszont a mellem mint ha hirtelen 2 méretet nőtt volna. Hozzáérni nem lehet...nem nagyon éreztem még ilyet.
2013. jún. 7. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha igy van akkor mindenkeppen azt ajanlom, hogy vard meg a kesest! (En nemvart elott teszteltem es akkor meg negativ vol. El is keseredtem rendesen es kisirtam magam)

Biztosabb a kesesnutan tesztelni, mar csak azert is, mert spontan veteles elofordulhat (ezzel nem remisztgetni akarlak) es akkor ismert szomorkodas.

Sok szerencset es ne feledd el megirni az eredmenyt!

2013. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!