Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülőként zavarna titeket, ha...

Szülőként zavarna titeket, ha a kamasz gyereketek sötét színűre akarná festetni a szobája falait?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, mindenki számára nyilvánvaló, miért kérdezek ilyet.
2015. febr. 28. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Zavarna. De ha világos bútorokat akarna hozzá, akkor nem annyira.
2015. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen, zavarna. Azért mert ő most éppen rocker, punk, emós, akármicsoda ne csúfítsa el a házamat. Aztán majd ha új hóbortja jön, akkor fessünk ki megint? Élje ki zenehallgatásban, vagy akár öltözködésben az éppen divatos zenei hullámzatot, ne a fal színében.
2015. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azért azt érdemes lenne tudnotok, hogy a sötét jelenesetben nem feketét, hanem ehhez hasonló kéket jelent:

[link]

Igazság szerint ez csak egy az ötleteim közül, de kicsit lehangol, hogy itthon kapásból megtiltották, főleg mert amit erőltetnek (almazöld) egyáltalán nem tetszik. Persze a válaszokat így is köszönöm.

2015. febr. 28. 13:45
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavarna. Ha nem tetszene, akkor rácsukom az ajtót a szobára és máris nem látom.
2015. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kössetek kompromisszumot. Mondjuk egy világosabb kék egy sötétebb bordűrrel (biztos nem így írják, de mindegy)
2015. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Még emlékszem, hogy nézett ki a szobám kamaszkoromban...
2015. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
hát azért igen,mert sötétítené nagyon a szobát,az meg rontaná a szemét. biztos én is próbálnék valami kompromisszumot találni inkább
2015. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
nekem sose szóltak bele mit csinálok a szobám falával, volt, hogy letapétáztam és a barátaimmal üzenetekkel teleírtuk:) így én se szólok bele mit csinál a gyerekem a falával a saját szobájában, én csak annyit tennék hozzá, hogy az ennyire sötét szín azért nem jó, mert baromi sötétség lesz tőle a szobában, hiába van nagy ablak, erős fényű lámpa... viszont az almazöldet megértem, hogy nem akarod :) a zöld nekem bármilyen árnyalata kórház szín :) esetleg csináld azt (ha belemennek a szülők) hogy egyik falad legyen ilyen sötét a többi ennek világosabb árnyalata... nekünk most a nappali van így kifestve csak barna árnyalatai, és nagyon jól néz ki szerintem :)
2015. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezo, nekem ugyanilyen színű volt a szobam eveken keresztul. Szuleim nem elleneztek, csak minden adando alkalommal kozoltek, hogy ronda, meg ugy hivtak, hogy a kripta, de en nagyon szerettem. Mellesleg feher butoraim voltak, tehat az tompitott rajta sokat. En szerettem, mert igy az enyem volt, az en kis zugom. Kesobb, mikor elkoltoztem, egy honap mulva mar bezs volt a szoba.:D Szerintem engedd meg neki, o tolti ott az idejet.
2015. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Engem annyiból zavarna, hogy azt gondolnám, hogy valami lelki baja van.

Ha tényleg semmi ilyesmi nincs a háttérben, akkor én megengedném, hogy olyan legyen amilyet szeretne, bár a fekete nem tenne boldoggá. De ha ez lenne a szíve vágya...

2015. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!