Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beszéljek vele erről vagy...

Beszéljek vele erről vagy inkább haggyam?

Figyelt kérdés

Ma hamarabb értem haza és láttam, hogy a 15 éves lányom masztrubál és közben képeket csinál magáról. Meg akarja mutatni valakinek? Vagy internetre akarja feltenni? Egyedül nevelem, eddig mindent meg tudtunk beszélni. Ha beszélek vele, akkor lehet, hogy azt fogja mondani, hogy leskelődök utána. Mit csináljak? Kamaszlányok válaszát is várom.

Üdv.:Egy aggódó apuka


2010. febr. 13. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha valóban jó a viszonyotok beszélj vele. Mond el neki, hogy nem baj ha csinálja és nem is zavar téged, de megrémültél a képek miatt. Nagyon sok beteg ember van, aki visszaélhet vele.
2010. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Apuka???

Akkor inkább ne szólj,hogy láttad.Isten ments,de lehet,hogy félreértené.Vagy szegény ártatlanul süllyedne el szégyenében.A kamasz lányoknak vannak fura dolgaik...

Az jobb lenne,ha azt mondanád,megtaláltad a telefonjában a képeket.

Elhiszem,hogy aggódsz,én most hirtelen nem is tudom,mit csinálnék a helyedben,nekem is lányom van.

2010. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Huh.Ez nehéz.Azthiszem viszont valahogy tapintatosan beszélned kéne róla.Van barátja?Lehet hogy annak csinálta a képeket,vagy az is lehet hogy csak saját magának kiváncsiságból.24/L
2010. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok,esetleg átnézhetnéd a telefonját,kinek küldte el ha elküldte.Lehet hogy már nincs is benne,csak látni akarta mit csinál...
2010. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

2.vagyok.

Figyelj!

Adj egy esélyt a lányodnak!Hagyd ezt a dogot,és bízz benne.Nem hinném,hogy a netre rakna ilyet magáról,szerintem csak magának csinálta,vagy max. a barátjának,de ha ezt most így ahogy van elévágod,hogy láttad,egy életre szégyenlősé válhat előtted,vagy veszítesz a bizalomból.

Adj neki egy esélyt,és bízz benne,hogy te jó nevelést adtál,és nem teszi magát közönségessé.


23/L

2010. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem is az lesz a legjobb, ha átnézem a telefonját és a számítógépét, ha nem küldte el sehová nem lehet baj. A számítógépet jelszóval védi, de majd úgy csinálom, hogy ne vegye észre.
2010. febr. 13. 20:04
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha nem muszály nem fogok neki szólni róla.
2010. febr. 13. 20:06
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez jó ötlet, de szerintem semmiképp se mondd meg neki, hogy láttad őt!! Annyira ciki lenne neki...
2010. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

sztem ne beszélj vele, csak szerezd meg a fényképeket és töröld! a lányod érdekében mert manapság az ijen visszaélések vannak a toppon!!

18/F

2010. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg pont, hogy beszélned kéne vele... Inkább legyen ciki, minthogy másnap fent legyen puruttyán a képe... Na akkor lesz ciki. Nem hülye ő, hogy ne jöjjön rá, hogy a képek maguktól nem törlődnek... Inkább legyen négy szem közt kínos, minthogy az egész iskola egy olcsó kis ribancnak tartsa... Szerintem igenis fel kell világosítani az internet veszélyeiről... Na meg gondolom nem hülye, és elrejtette a képeket, szóval nem lesz benne a képek mappában... Egy taknyos 16 éves F..
2010. febr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!