Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lógjak? Hova menjek?...

Hogy lógjak? Hova menjek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy egyszer már lógtam, de nem vagyok rá büszke. Ahogyan erre sem leszek.

De kedden megyek orvoshoz, mert nagyon fáj a hasam már elég régóta, de anyum nem engedi meg, hogy hétfőn is itthon maradjak. Viszont holnap írunk töri TZ-t és nekem nincs meg az anyag (kölcsönadtam a füzetemet és nem adták vissza), meg matekból is írunk, nem szeretnék bemenni.

Csak nem tudom, hogy hova menjek suliidőben. Anyumnak nem mondhatom ezeket mert nem értené meg, ahogyan a hasfájást sem, attól is kivan, hogy kedden délelőtt rendel az orvos, és akkor nem tudok suliba menni.

Valakinek valami ötlet, hogy hova menjek suli helyett?


Légyszi csak normális válaszokat!



2015. márc. 1. 16:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ez fontos infó.
2015. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Tényleg, bocsi.

4 hónap híján 17.

2015. márc. 1. 17:13
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Holnap nem rendel a doki? Hol laksz?
2015. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen volt, de elsős középsulis koromban én is lógtam (nagyon rossz osztály, utálták, aki jól tanult és nem a pasikról mesélt minden hétfőn...). Három hétfőt lógtam el, és könyvtárba mentem :)
2015. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ja, és Budapesti vagyok.
2015. márc. 1. 17:15
 6/24 A kérdező kommentje:

#3: De, holnap is rendel, csak délután, amikorra nekem már van időpontom fogorvoshoz. :)

#4: Köszi. :) Ugyan nem könyvtárra, de könyvesboltra én is gondoltam már. :) Csak az az egy baj van vele, hogy délelőttönként kevesen vannak ott (gondolom), én meg nem nagyon szeretek egyedül lenni ilyen helyeken. De ez legyen a legkisebb problémám.

2015. márc. 1. 17:17
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Elmész bármilyen bevásárlóközpontba,ott elnézelődsz stb.

Esetleg keresel havert/ismerőst,aki szintén lógni fog holnap,és vele leszel :D

2015. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Előző alkalommal a Margitszigeten voltam, és reggelente amúgy nagyon szép tényleg, csak kicsit unalmas, azért hiányzik a nyüzsi. Egyszer egyik barátnőmmel (2-vel is, külön külön, de csak egyszer) 2 plázában voltunk, és bár amúgy szeretek nézelődni, hamar meguntam. Meg ott az a sok gyorsétterem meg kávézó, nekem meg alig van pénzem...

Az a baj, hogy nincs olyan barátnőm, akivel együtt tudnék lenni, amúgy sem ismerek túl sok embert az osztályon kívül, de ők meg nem olyan lógós típusok (mondjuk én sem, én is csak nagyon ritkán szoktam).

De köszönöm a válaszokat. :)

2015. márc. 1. 17:24
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
bemész egy boltba/plázába, megvárod míg anyukád elmegy dolgozni, és hazamész.
2015. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudod vele megbeszélni,hogy nagyon rosszul vagy és így elmondani ezeket és megígérni neki,hogy mindent bepótolsz?
2015. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!