Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Első alkalom a pszichológusnál?

Első alkalom a pszichológusnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, szeretnék elmenni majd pszichológushoz, mert van pár dolog amit jó lenne megbeszélnem valakivel. Komolyabb dolgokról van szó, így arra lennék kíváncsi, hogyha elmondok neki mindent, akkor lehet olyan, hogy elmondja a szüleimnek mert úgy látja jónak?

Köszönöm!



2015. márc. 12. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kötelezi a titoktartás. Nekem is van pszichológusom, semmit sem mondott el anyának. Még az álmaimat is megbeszéljük :)

14/L

2015. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmit nem fog senkinek sem elmondani! Ennyi idősen én is jártam pszichológushoz, nagyon szerettem, soha senkivel nem tudtam olyan jót dumálni, mint vele! És ehhez még hozzá jön a tudat, hogy benne aztán tényleg 1000000000%-ig megbízhatsz :)
2015. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!