Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kell egy tininek mindená...

Miért kell egy tininek mindenáron ilyen olyan márkás szar? Amikor ésszel tudja, hoyg nem attól menő. , de akkor is, ( ( az apja pedig fizet vackokért súlyos ezreket. ) )

Figyelt kérdés
ráadásul a digitális képkeret be sem lett kapcsolva, a legutóbbi cipője nem is tetszik neki igazán, a 10 ezres nadrág lóg rajta... de kell. az okos apa ,meg megveszi, mert kéynelmesebb annál, mintsem vitázna, vagy keresne olcsóbbat, de akár jobbat is
2010. febr. 16. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Státuszszimbólum. Ennyi. Azért kell, hogy legyen, és elmondhassa magáról, hogy van. Szerencsére a többség kinövi, legkésőbb akkor, mikor a saját keservesen összekuporgatott pénzecskájéből kellene finanszírozni az ilyesmit.
2010. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom,hogy ez nevelés kérdése. A szülőnek elejétől kezdve másképpen kellett volna nevelnie a gyereket. Mostmár nem tud mit tenni,költsön csak rá eztán is.
2010. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

had vegye meg az apuka ha van rá lovéja - egyébként ő csak hétvégi apuka?


előbb utobb ugyis kinövi a gyerek, ez egy időszak szerintem. de ha te neveled - mint anyuka - akkor te tudod alakitani a gyereket az ellenkező irányban.


mndjuk nem derül ki a kérdésedből h kivel él a gyerek, vagy ha mindkettőtökkel él együtt, akkor gáz h nem egy irányba megy a nevelés.


remélem érthető voltam.

hasonlo kamasz nevelt gyerekem van akinek az anyja vesz meg minden szart, de itthon más van, és megérti a gyerek. nevelés dolga. szerintem. :)

2010. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
énis márkás cuccokba járok de saját pénzből kell kispórolnom anyu apu csak kipótolja. Azért nem vagyok márka örült csak cipőnél vagyok úgy h. nagyobb márkát veszek ruhából azért nem. és 16 éves fejjel azért tudom hogy vki nem attól menő ha abba van. barátnőim se mind járnak abba mégse szólom le őket.Ez attól is függ hogy vki milyen társaságba van és ott miket mondanak a nagyképű barátjai.
2010. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat én is ezeket gondolom... már nem tudok változtatni, legjobb, ha beletörődök és bízom benne, hoyg kinövi.
2010. febr. 17. 09:38
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert a csoporthoz tartozás ösztöne mindennél erősebb. Gondolj csak bele: te is meg akarsz felelni a környezeted elvárásainak, ha kinéznének a munkahelyeden ha túrkálóból öltözöl, akkor te sem fogsz a turkálóból öltözni, holott az eszeddel tudod, a ruha arra való, hogy ne fázz, meg ne legyél meztelen, és akár egy lepedő is megtenné.
2010. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
egyébként a 10 ezres nadrág nem drága
2010. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
11:06-os jól írja! Valójában csak nem szeretné, ha kiközösítenék, vagy esetleg cikiznék a haverjai. Számtalan olyan dolog van, amivel piszkálhatják, pl.: csóró, nem ad magára, vagy régimódi stb. Ezért őt is meg lehet érteni. Van persze egy hátulütője a dolonak: a sok felesleges kiadás.
2010. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát lehet, hoyg a 10 ezer nem drága( tudom, hoyg van MÉG DRÁGÁBB, de fél év alatt kinövi, van neki 5 darab és pl. Vögelében Takkoban 4-5 ezerért jobbak vannak
2010. febr. 19. 09:56
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Manapság valaki ettől menő..
2010. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!