Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tanácsoltok 12éves kamaszl...

Mit tanácsoltok 12éves kamaszlanyommal kapcsolatosan? 12 éves kamaszlányomnak elég alacsony a önbizalma. Sokszor probalok lelket önteni belé, ez néha ugy erzem sikerul is.

Figyelt kérdés
A baratnőivel mégis olyanokat irkal, hogy elvagja a torkát, meg par gyengebb csikaras erejeig, , vagdosta, , magát.Igyekszem minél tobbet beszelgetni vele, de sajnos egyre makacsabb es kemenyfejubb. Mit tehetnék? Nagyon-nagyon szeretem a lanyom, es nem tudom mitévő lehetnék. Tudom, hoyg nehéz a kamaszokkal, meg azt is tudom, hogy szinte kamaszkori, , divat, , -ként vagdossák magukat, talan frajerságnak is gondoljak hogy ilyen dolgokrol irkálnak. De honnan tudjam hogy ez nála is csak amolyan irkálás szintű dolog, es nem komoly. Onnét tudom, hogy ilyeneket irkal, mert amikor bementem a szobajaba ablakot mosni, nyitva volt a gepe, és beleolvastam, ami nyitva volt. Azóta nem nyugszom, mert nagyon féltem Őt. Nagyon szivesen fogadom a tanacsokat.

2015. márc. 30. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

anya lánya nap

minden nap szeretgess meg kicsit

beszélgessetek arról mikor kicsi volt

törődj vele

menjetek vásárolgatni vagy cukiba

érdeklődj felőle

hívd meg a barátnőit egy pizsi partira

stb....

2015. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Tiltsd le tumblr-ről, mert ott divat ilyen tipusú posztokat kiírni. És szerintem ez már durva. Vidd el pszihológushoz. Mert ha vagdosta magát... hmm nem feltétlen hagyta abba.

Menj be az osztályfőnökéhez, hogy van-e baja az osztálytársaival, van-e baja az iskolában.

2015. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

LOL,tiltsa le a tumblrről? vicc. Annyira imádom,hogy a divat depressziósok miatt el van ítélve a Tumblr. Csak, hogy tisztázzam a pici fejecskékben a dolgokat, a tumblr egy divatblog, használhatod szinte bármire,sok rajta a depressziós tartalom (de ezt már szűrik a készítők), viszont 10ből 6 tumblr "könyvet" és 10ből 8 BOLDOG tumblrt tudok 10 perc alatt linkelni ide.:)

Nagyon nagy tévedés,hogy a tumblr egy öngyilkosságra késztető depressziós izé amiről le kéne tiltani.

Ha a dash-án depressziós tartalom van azért nem ő a hibás,mert csak az jelenik meg amit követ, követni meg mást is lehet mint cutting képeket. Ismétlem, a tumblr nem depresszió,hanem MIKROBLOG.

2015. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kavalkád,félreírtam. *Azért nem a tumblr a hibás hanem ő*
2015. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ismerem a tumblr-t, nem kell bemutatnod . de nekem amikor regisztráltam egyből a divatdepressziósok jöttek a képembe. ezért gondoltam, hogy lehet ő is azt látta, és menőnek tartja. vagy így dolgoz fel egy nagy fájdalmat. és tényleg van sok boldog blog, de a maygarok között, én több depis blogot látok, mint boldogat. (vagy ahogy írtad, könyvet). Tudom, hogy mikroblog. de a magyarok részénél rengeteg divatdepressziós van, lehet az egyik "vagdosommagammer'fáj" féle posztot látta, amikor magyar tumblr-söket nézegetett. kitudja. és azért mert vagdossa magát szerintem sem a tumblr a hibás... szerintem az oszttársai cikizik. vagy valami hasonló lehet. külföldiekben tényleg több a boldog blog, de a magyarokat is nézhette
2015. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A pszichológus legtöbb esetben NEM segít. Van háziállata? Vegyél neki egy cicát, kutyust, nyuszit, vagy amilyet szeretne! Egy kisállat a legjobb megoldás a lelki problémákra! :)


12/L

2017. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!