Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy ilyen fiatalon...

Normális, hogy ilyen fiatalon odavagyok a szépségért, tökéletességért? Ezt kinövöm?

Figyelt kérdés

Hamarosan 17 éves leszek és a mindenem a külsőm.

Folyton ezzel vagyok elfoglalva, mindig arra törekszem, hogy jól nézzek ki.

4 hetente festetem a hajamat, 2 hetente járok manikűröshöz és 3 hetente kozmetikushoz.

Heti 2-szer megyek pilatesre, egyszer masszíroztatni, ezen kívül minden reggel futógépezek, este elliptikus trénerezek, ha van időm.

Ezen felül folyton veszek valamit, minden reggel igyekszem a legjobb outfiteket kitalálni, van, hogy fél órát is válogatok a ruháim között emiatt.


Más korombeli is ilyen?


2015. ápr. 4. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a 4,5 fél éves lányom ilyen. Még az erdei kirándulásra is szoknyába megy.


De tiniként normális, ha te jól érzed benne magadat. Addig normális, míg ha smink és melegítöbe mész ki is jólérzed magadat. Amikor már nem normális, ha betegesen ragaszkodsz ezekhez.


Èn Németországban élek, és itt minden évben megy a Germanys Next Topmodell. Ezt Heidi Klum csinálja már kb 7 éve. Egy nagyszerü müsor és nagyon jól megmutatja a 16-21 év közti lányoknak, hogy miként is kell a modell világban mozogni. Ezekközé jön a természetesség és az ápoltság is.


Pl egyik alkalommal benemnt Heidi a lányokhoz és levetköztette bikinire öket, és végig nézte öket. Megnézte a lenött, lekopott körömket, a kiszedetlen szemöldököket, a sminktöl tönkre ment arcokat, a szét ment hajakat...

Itt pont a lényeg az volt, és a profik azt mutatták a lányoknak, hogy hogyan legyenek ápoltak és természetesek. Hogyan gondozzák magukat otthon maguk, és miként nem kell elhinni, hogy minden kozmetikum minden percben kell nekik.


Szerintem a fontos, hogy légy ápolt, és ezt otthon kis trükkökkel is eltudod érni, ehhez nem kell kiadni óriási összegeket, vagy elszállni, elég ha oda figyelsz magadra.

Sokkal többet ér, és hétvégi nagy gyalogtura, bicigli tura, mint minden nap a fitneszterembe menni.

2015. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen normális. :) jobb, mint ha igénytelen lennél..
2015. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha az idődbe bele fér és anyagilag is bírják a szüleid. Gondolom még 17 évesen iskolába jársz és nem dolgozol.

Akkor szerintem semmi gond nincs ezzel, tovább tanulás szempontjából is tudsz e irányba menni ha ennyire érdekel a divat.

Inkább legyél ilyen :)

2015. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Én kicsit túlzásnak tartom. Oké, legyél szép és ápolt, sportolj, de ez nekem már sok lenne. Ebben a korban a tanulásnak kellene, hogy a legfontosabb legyen és nem a manikűr meg a kozmetikus. Mondom a sport rendben van, de a többi nem. Az értékrendet kissé torz, így nem tudom, ha ezen az úton haladsz tovább, miféle felnőtt ember válik belőled. Gondolom gazdag szülők elkényeztetett hercegnője vagy, aki majd hozzámegy egy gazdag úrifiúhoz és a sorsa el van rendezve. Sok sikert!

És a konkrét válasz. Nem, nem minden korodbeli ilyen. Én nem ilyen voltam és egyetlen ilyen osztálytársam sem volt.

2015. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen rendben van, tini vagy :) viszont meg is tarthatod a szokasodat, futogep jó erőben tart. Ha két hónapig nem festi egy nő a haját az visszataszító. Csúnya körmök szintén. Most hogy fél órát gondolkozol a szekrény előtt.. Nem árt az senkinek. Ezt én mondjuk elhagytam pár évvel később. :) egyebkent eléggé ilyen voltam én is 17 évesen. Szerintem sokan. Csak én ellustultam, régen futottam és feluleseket csináltam, ez sajnos munka után megszűnt de úgy jobb volt.
2015. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem teljesen normális, legalább igényes vagy. :)

Én is hasonlóan vagyok ezekkel a dolgokkal, csak én pilates meg futópad helyett otthon szoktam edzeni.

2015. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát talán a kozmetikushoz járás kissé gyakori, de azon kívül normális.
2015. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Most a kozmetikushoz járást nem részletezte.

De ha pl. gyantáztatni jár akkor pont jó a három hét.

Én is három hetente járok szemöldököt gyantáztatni.

2015. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

4 hetente hajfestés - teljesen rendben van

2 hetente manikűrös - szintén rendben van

3 hetente kozmetikus - ez is ok, én fiú vagyok és 2 hetente megyek szemöldökgyantázásra meg szépítő arckezelésre

a napi mozgás meg a pilates nagyon jó, irigyellek, hogy ennyi időd van ezekre :P

2015. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Sekélyes így élni. Sajnálni tudlak, mert az életed értelme 10 év múlva levirágzik! Akkor lesz csak igazán gond!
2015. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!