Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alap termékek a szépségért?

Alap termékek a szépségért?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne hogy ezekre miket kéne venni hogy ápolt legyek és úgymond "nőies".

Például a hajra vegyek sampont, balzsamot, hajolajat , hajlakkot stb.

Úgy értem hogy mik azok a termékek amik szükségesek az ápoltságért, gyengédségért.

Érdekelne a

-Hajra

-Arcbőrre

-Testbőrre (testápolás)

-kézápolásra

-lábápolásra

- és eszközök mint pl. szemöldök csipesz vagy egy arckefe stb.

Válaszokat előre is köszönöm és remélem értitek egyáltalán mit akarok kérdezni!



2015. márc. 11. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán értem mit akarsz kérdezni de ezen a honlapon minden fent van amire hirtelen kiváncsi lehetsz. [link]
2015. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még sosem használtál sampont? :o
2015. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hajra amit használok: sampon, balzsam, expressz fújatós balzsam, szérum, hajolaj, heat protector (hajvasalás előtt), havonta hajmaszk. Ezen kívül hajkefe és hajvasaló.

Arc-sminklemosó, tisztító gél, arctonik, éjszakai krém, nappali krém, heti 1x arcradír, alga maszk, ezenkívül ajakbalzsm, Szemöldökhöz csipesz

Test- havonta 1x testradír,ami minden nap az tusfürdő és testápoló, dezodor, parfüm, illetve külön a lábamra minden nap szőlőkivonatos krém az epilátor miatt.

kéz- kézkrém, körömerősítő lakk, körömreszelő

Láb- lábfürdőhöz ilyen Avonos fürdő, bőrpuhító krém lábra, frissítő spray lábakra hogy ne látszódjanak az erek, habszivacs, olló, reszelő


azt nem írtad hogy sminkekre, körömlakkokra vagy körömdíszkre is kíváncsi vagy-e, úgyhogy azokat nem írtam.

2015. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon köszönöm😊 pontosan ilyesmi válaszra gondoltam
2015. márc. 12. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:

HAJ

Kötelező: Hajtípusodnak megfelelő sampon és balzsam. Hajszárító. Fésű vagy hajkefe. Hajgumi.

Szabadon választható: Hajlakk, hajzselé, hajhab, különféle formázó eszközök (hajvasaló, hajcsavaró stb.), festék esetleg

Személyes megjegyzés: Szerintem annál szebb lesz a hajad, minél kevesebb vegyszernek illetve durva formázó procedúrának teszed ki. Magyarán ne vasald/göndörítsd agyon, ne fújd betonkeményre a hajlakkal.


ARC

Kötelező: Arclemosó, tonik, nappali és éjszakai hidratáló, arcradír. Mindenből a bőrtípusodnak megfelelő természetesen. Szemöldök csipesz. (Nagyon figyelj a szemöldöködre! Hihetetlenül sokat tud dombi az arcon, de ugyanannyira el is tudja rontani.)

Sz.v.: Különböző arcmaszkok, arclemosó kefe vagy szivacs (ez utóbbit nagyon ajánlom, amióta használom sokkal szebb lett a bőröm), smink és mellé kötelezően sminklemosó.

+ időnként látogass el kozmetikushoz.


TEST

Kötelező: Tusfürdő, egy jó szivacs, testápoló.

Sz.v.: Testradír (ha jó szivacsot használsz szerintem annyira nem fontos, de ártani persze sose árt), fürdősók és olajok.


KÉZ

Kötelező: Körömreszelő, kézkrém.

Sz.v.: Körömpolírozó, körömápoló szérum, körömlakkok.

Személyes megjegyzés: Nem írtam a köröm csipeszt illetve az ollót, mert sok helyen olvastam, hogy csak elgyengíti a körmöket. Nos, ezt én nem tudom, nekem amióta az eszemet tudom nagyon gyengék a körmeim, képtelenség őket megnöveszteni, szóval rendszeresen tövig vágom őket, addig se szakadnak be. (Meg amúgy is zavar a hosszú köröm.)


LÁB

Kötelező: Sarokreszelő, körömolló (itt lehet, sőt kell! Vigyázz, hogy ne nőjön be a köröm, mert az FÁJ!)

Sz.v.: Lábápoló krém (én simán testápolóval kenem és elég puhák a tappancsaim, de van akinek ez nem elég), körömlakkok ide is.


Kihagytam valamit?

2015. márc. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!❤️
2015. márc. 18. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!