Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Barátnőmmel nem bírtam ezért...

Barátnőmmel nem bírtam ezért a szüleitől kértem segítséget de ezért nem akar látni sem, rosszul tettem? Lejjebb

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, 14 éves a hölgy. A baj vele az hogy marihuánát szív és nem is 1-2 alkalommal.. Cigizik is 1 dobozt naponta, már iszik is de azt nem sokat.

Hiába tiltottam meg neki mint fiúja, titokban továbbra is csinálta.. Már nem bírtam vele és bevallottam mindent a szüleinek hogy segítsenek már rajta..

Rosszul tettem? Most utál és nem akar látni sem :(


2015. ápr. 10. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy nem beszél veled de te nagyon helyesen cselekedtél, csak a szülei tudnak neki segíteni. Érte tetted és majd idővel belátja ő is. Marihuána senkinek nem a megfelelő életforma, különösen nem egy 14 éves lánynak.
2015. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom hány éves vagy,de minden fiúnak ilyennek kéne lennie!! Nem csináltál rosszat,sőőt..:) majd megbékél. Lehet sok idő lesz,de ha ezekről leszokik akkor rájön hogy mekkora egy kincs vagy számára és újra veled lesz.!!! Maradj rovábbra is ilyen okos és rendes fiú. A többiek meg példát vehetnének rólad! :)
2015. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jót tettél vele. Gratulálok Neked, minden fiúnak így kellene tennie. Remélem, tudnak, tudtok rajta segíteni. Kérlek, álljál mellette, akkor is, ha ő most látni sem akar.
2015. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod. Nagyon rendes vagy, egyszer majd rájön, hogy csak vigyáztál rá. Nagyon jól tetted. :)
2015. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Tudom, hogy segíteni akartál neki, de már ott elrontottad, hogy TILTOTTAD neki. Akármennyire káros és hülyeség, neked akkor sincs jogod neki megtiltani.

Amúgy a szülős dologgal te jót cselekedtél sztem, de nem tudom, mire számítottál. Hogy ezek után ölelgetni fog, hogy milyen jó barátnő voltál, miután akkor sem tett semmit ellene, mikor te fejtetted ki személyesen, hogy szerinted ez nem jó? Nyilván titkolta a szülei előtt, a haverjaira hallgat inkább... na most, úgy érzi, elárultad, és magától úgysem, hagyta volna abba.


Sztem törődj bele, hogy őt elvesztetted... amúgy meg mindenki úgy b... el az életét, ahogy akarja.

2015. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek. Hát remélem egyszer ő is belátja... (De nem hiszem). Bocsi Nika :(
2015. ápr. 10. 15:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jól tetted, hogy szóltál a szüleinek, még ha most utál is érte, ha egyszer benő a feje lágya, meg fogja érteni, hogy jót tettél vele. VISZONT azzal a felfogással, hogy "Hiába tiltottam meg neki mint fiúja", nem lesz sok szerencséd a párkapcsolatok terén. Nem tudom, hány éves vagy, de attól, hogy valaki fiúja vagy, még nem vagy feljogosítva arra, hogy bármit is megtilts neki. Mindenki azt csinál, amit akar, te pedig attól, hogy jársz valakivel, még nem szólhatsz bele abba, hogyan éli az életét és milyen döntéseket hoz, maximum tanácsolhatsz vagy javasolhatsz. Tehát ezt a tiltás dolgot azonnal felejtsd el...
2015. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi az, hogy megtiltottad neki, mint a barátja? Atyaúristennek képzeled magad...?
2015. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha nem akarod hogy tönkre tegye magát betiltod neki nem?

Mond hogy az asszonyodnak is bármit engedsz -.-

2015. ápr. 11. 00:37
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel a hozzáállással párkapcsolatban nem sokra mész. Tiltani csak a gyerekednek van jogod bármit is. Engedni... jesszusom.
2015. ápr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!