Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőmmel nem szeretné...

Egyik barátnőmmel nem szeretnék többé barátkozni, de ő folyamatosan ír, és találkozni akar. Hogyan távolodhatnék el tőle?

Figyelt kérdés

Nem érzem már jól magam vele, semmit nem mondok el neki szívesen, valamint folyamatosan eszembe jut, hogy pár éve mennyire megalázó és gonosz dolgokat tett velem. Ezeket egyáltalán nem tudom megbocsátani, mert tudom, hogy nem változott, csak most épp "szeret". Valamennyire félek is attól, hogy ha már nem leszek vele jóban, újra fájdalmat okoz.

19/L



2014. júl. 24. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akarsz tőle semmit, akkor húzd ki a gerincedet és ezt mondd el neki, ne azt várd hogy ő majd magától megérti a kis célzásaidat.
2014. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek.

Én hanyagoltam két barátomat is, mert ez volt a szituáció.

Sajnos az egyiknél meg is mondtam, mit érzek és miért nem akarom, erre szépen "elvetette" a magokat a közös ismerősi körben, és mivel sajnos én elég mogorva tudok lenni (azuaz ezt mutatom kifelé), neki meg elég jó az "önmarketingje", frappánsabb, így jó páran elkezdtek kerülni, ignorálni.


De az az igazság, hogy még így is megérte.

Szerintem tedd te is ezt, vagy folytasd a "kerülését" hátha "elfárad".

2014. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második, ez nagyon durva, ugyanez van ezzel a lánnyal is, pont ettől tartok. Ilyen kedvességekre hajlamos ő is :D

Én amúgy sem bővelkedek barátokban, ezért egyáltalán nem tiszta a lelkiismeretem hogy pont egy ilyen kamu-kapcsolatot tartok fent csak azért, mert nem merek kilépni belőle...

Az első hozzászólónak is igaza van, természetesen én is azt tartanám korrektnek és egyenesnek ha mindezt elmondanám neki, de nem ér ez már nekem annyit hogy veszekedjek miatta. Szeretném inkább elsimítani a dolgot, így is elég sokat stresszeltem és idegeskedtem már miatta, többet nem akarok.

2014. júl. 24. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Elolvasva amit írtál, a fejlécbe is, és a kommentedben is, én más utat tanácsolnék. Anno nekem is volt ilyen barátnőm, és olyan is, aki utána elintézte, hogy a fél baráti köröm eltávolodjon, szimpla "jóindulatból". Tehát: mondjuk ha Face-n keres, ne olvasd el amit ír, ha be vagy lépve chatre, állítsd be a beállításokban, hogy ne láthasson soha fent ( beállítások- azon belül további beállítások, és bejelentkezve, kivéve: és ide sorban be tudod írni azok neveit, akik számára nem szeretnél soha látható lenni), így ha rád is ír, levélben kapod, amit ha nem nyitsz meg, hiheti azt is hogy nem láttad hogy keresett. Ha pedig utolér valahogyan, találj indokot hogy miért nem találkoztok, ( otthoni elfoglaltság, különóra, eligérkeztél valahova, stb) mindig legyen a kontakt ritkább és ritkább, és a végén ha jól mennek a dolgok, magától eltávolodik, és békén hagy. Nekem bejött az ilyen jellegű lekoptatósdi. :)
2014. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy az előttem szóló írta én is így csinálnám.

Ha meg a lakásodban keres fel,akkor is tegyél úgy mintha épp rohannál vhová.

Vagy mond meg a családodnak,hogy nem szeretnéd ha x feljönne,ha keres mondjátok meg,hogy nem vagyok otthon ennyi.

Ha nagyon rámenős és mondjuk nem hiszi el,hanem felmegy valóban a lakásotokba,akkor nem tudom mit kéne.


Most van jelenleg egy legjobb barátnőm és mesélte,hogy egy volt bnője se szó se beszéd megszakított vele minden kapcsolatot,telefonszámát is le cserélte.Barátnőm meg fel ment hozzájuk.A szülei nem engedték fel,de ő akkor is felment,bejutott és addig nem ment el míg körbe nem nézhetett a lakásban.

Hónapokig kereste.Azt hozzá teszem barátnőm nem egy hétköznapi csaj :D szóval ha ez a bnőd is ilyen rámenős lenne akkor nehezen tudnál megúszni egy beszélgetést.


Szóval a lekoptatós módszert alkalmazd.

2014. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!