Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Osztályozó vizsgára ki kell...

Osztályozó vizsgára ki kell öltözni?

Figyelt kérdés

Előrehozott érettségi miatt holnap osztályozót írok.

Az lenne a kérdésem, hogy oda is ki kell öltözni, ahogy az érettségire?

Elsősorban olyanok válasza érdekel, akik voltak már ilyenen.


2015. ápr. 21. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen igen. Ne farmerban és pólóban menj, sötét nadrág és elegáns felső.
2015. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
én kiöltöztem, ahogy illik egy ilyenre. fekete alsó, fehér blúz/ing
2015. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. ápr. 21. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy tanárt, ne neten, mert sulitól függ. Nálunk egyébként teljesen mindegy, csinos, de nem ünneplő öltözetben kell menni - de mivel normális gimnázium, kicsit talán erősebb az átlagnál, ezért alapból rendesen öltözködve megyünk, nem szakadt farmerban - szóval én felvettem egy rendes fekete nadrágot, egy csőtopot (augusztus, 30fok...) egy fehér blézerrel, és ennyi. Mondjuk nekem egy nap volt a szóbelivel, de volt, aki sima nyári öltözetben jött.

Semmiképp ne tedd magad teljes harci díszbe, ahogy érettségire, mert ha kényelmetlen, akkor az hatással lehet a teljesítményedre! (pl. folyton mocorogsz, ruhát igazítgatsz és közben elsiklik a szemed valami felett)

2015. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már sajnos nem tudom megkérdezni, mert holnap lesz.

Viszont van kényelmes fekete nadrágom, és kockás fekete-fehér csinos ingem, amellett döntöttem, egy sima farmer+póló kombónál elegánsabb, de nem kényelmetlen :)

2015. ápr. 21. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy fekete nadrágban, fekete elegáns csizmában, egy kék elegánsabb felsőben, meg egy fekete blézerbe mentem múlt héten (nekünk akkor volt). Osztálytársaidat nem tudod facebookon megkérdezni?
2015. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak én megyek az osztályból :/
2015. ápr. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!