Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » úgy gondolom, jogtalanul...

úgy gondolom, jogtalanul küldtek el osztályozó vizsgára, valamint jogtalanul jártak el. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Iskolát váltani nem tudok, pedig próbáltam, de nem lehet. Èrettségi előtt állok. Feljelentésen is gondolkodtam, de csak érettségi után
2014. ápr. 27. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Először is írd le értelmesen és érthetően, hogy mi az előzmény és mi történt pontosan. Ennyiből nem lehet tudni semmit.

Feljelentésnek itt nincs értelme, ez nem zsebtolvajlás. Milyen bűncselekményt látsz megvalósulni?

Nyilván kellett kapnod egy határozatot, abban pedig pontosan le van írva, hogy mi a fellebbezés módja. Ha nem, akkor az formai hiba.

2014. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Túl sokat hiányoztál?

Miből (melyik tantárgyból) küldtek osztályozóra?

2014. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Áruld el nekünk a részleteket. Osztályozó vizsgát akkor kell tenni, ha egy tárgyból 30%-nál többet hiányoztál vagy a tanévben 250 óránál többet.
2014. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem avatsz be a részletekbe, kíváncsi vagyok.
2014. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!